Turk Net Her Geçen Gün Hız Kaybı yaşıyorum!

İnternet hızım her geçen gün vasat bir hal alıyor 35 Mbps den 24 Mbps lere geriledi internet hızım.Bunun yanı sıra kesintiler ve kopmalar devam ediyor! Bu şekilde devam ederse ben ve davet ettiğim kişileri (Onların davet ettiklerini ) tarafıma daha iyi fiyat ve performans teklifi veren başka bir internet sağlayıcısına toplu geçiş sağlayacağız bilginize!
Not: Arkadaşını Getir Kampanyası kısmındaki tüm davet etiklerim ve onların davet ettikleri dahildir. Umarım mesajımı dikkate alır bu konuda elinizden geleni yaparsınız ve sorunumu çözerseniz aksi taktirde 30-40 a varan kullanıcı kaybını yaşamak istemesiniz umarım . iyi günler.
Davet Ettiğim Aboneler;
1039412( Davet Ettikleri ), 1332735, 1538813, 1673711, 1722521, 1733200, 1861065, 1914774

Bu hız düşmesi olayı çok moda oldu Bende yaşadım 75mbps hızlardan 50mbps’lere düşürdüler Benim anladığım Turk Telekom sinyali kısıyor Turknetin isteğiyle mi yapıyor onu bilmiyorum Diğer abonelerin yaşadığı akşamları hızların düşmesi sorunu sanırım bu şekilde çözüldü

1 Beğeni

Abim İle Aynı Mahalledeyiz Santrallermiz aynı abimin evinde kullandığı internet hızı 34.99 Mbps Benim Kullandığım 24.41 Mbps Diğer dosya da aynı şehirdeki davet ettiğim arkadaşım 34.99 Mbps Burada sorun benim hızımı bilinçli olarak düşürmeleri. Santralde yoğunluk var vs diye bahane üretmelerine gerek yok bence zaten millenicom tercih edeceğim gibi duruyor.

Modem hat değerlerinizi eklermisiniz?

Hat zayıflamanız a bakacak olursak tam tersi gözüküyor iç tesisatınızda sorun var gibi ankastreden ölçüm yapma şansınız varsa modemi indirip hat değerlerinizi tekrar paylaşabilirsiniz .

Güncel istatistikler de hızım 27.5 olarak güncellenmişti. Güncel değerler

güncel

1 Beğeni

Hocam yukarıda arkadaş birşey demiş ama hiç bakmamışsınız gördüğüm kadarıyla.
Ankastre kutusuna modemi g4türüp orada test etme şansınız varmı?

1 Beğeni

Dikkat etmedim değil hocam ankastre kutusunun nerde olduğunu bulamamıştım zor bir yerde denicem en kısa zamanda