Ttnet taşıma

Merhaba bir arkadaşım eniştesinin üstüne hattına TurkNet e geçirmek istiyor olur mu yoksa ttnet aboneliğini iptal edip tekrar mı başvuru yapması lazım şimdiden teşekkürler cevap verenler için…

Bro… 5 kere düşünsün taşıyacaksa eziyet vallahi ben Türk Telekom’a geri dönmek istiyorum port yüzünden dönemiyorum

1 Beğeni

Teşekkürler o kadar mı sıkıntı ne yapayım geçmesin o zaman yetkili birisi bilgilendirirse sevinirim

dinleme bunun gibi kötüleyenleri hattınız iyiyse sıkıntı çıkmaz, geçmeden önce banada çok kötülüyorlardı problem yaşamadım.

1 Beğeni

Hocam YAPA’ya geçtiğimden beri sorunlu internetim. Allah’tan Türk Telekom’da tanıdıklarımız var. Gelen servis atlak bağlantı sorunu var diyor. Türk Telekom ise altyapı vdsl e dönüştürüldü paketinizi değiştirmeleri lazım vdsl için öyle bir şey yok diyorlar. Gerisini siz düşünün…

Hocam ben home ofis çalışıyorum evimde başka bir firmanın fiber neti de var Vdsl 75mbps TurkNet de var Bazen hangisini kullanıyorum anlayamıyorum bile. Ha ilk kurulumlarda bende çok problem yaşadım ama memnunum Türknetten

3 Beğeni

Bende TurkNet’e geçiş yapacağım bunun sebebi Türk Telekomun 85 tl ye 8-6 mbps internet veriyor.TurkNet ise taahütsüz ve aynı fiyata 100 mbps internet vaat ediyor.Türk telekom ile sözleşmemin bittiği gün TurkNet 'e geçeceğim.

2 Beğeni

Merhabalar TT üzerinden TurkNet ’ e geçiş yaparken aboneliğinizi iptal etmenize gerek size ait port kaybedilmeden aynı port üzerinden TurkNet ’ ten hizmet almaya devam edebilirsiniz. Başka Operatörden TurkNet ’ e Geçiş bu sayfa üzerinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TurkNet Satış ve Başvuru Hattı : 0850 288 80 81

1 Beğeni

Yine eniştesi adına geçiş yapabilir

1 Beğeni