Tt ftth fiber hız

Merhabalar,

sorum olcakdı;
TT FTTH FİBER (eve kadar gelen fiber)şuan 100mbps paket veriliyo herkese fakat bu fiber max ne kadar hız destekler ? TT yakın zamanlarda bu 100mbps hızını arttırırmı acaba ? iyi akşamlar.

1-2 sene içerisin de paket değişikliğine gidebilir TT.

1 Beğeni

Fiberde 1000 mbps kadar verilebilir ancak TT ne kadar arttırırsa o kadar alabilirsiniz.

Bir SAYE umudumuz var. Beklemedeyiz ama TT nin port ücretleri bu işi çıkmaza sokuyor.

1 Beğeni

TT arttırırsa fiyatları tuzlu olur sanırım bide FTTH 10000mbps desteklediğini gördüm 1yerden

evet verebilir ancak 10 gbps çok maliyetli hocam donanımlarınız yetersiz kalır.

aynen öyle ama inşallah 250-500-750-1000mbps lik paketler çıkarın.

1000 satacaklarını sanmıyorum 200-300 şeklinde paketler olabilir.

2 Beğeni

gpon ve modemi değiştirerek 10 gbps ye kadar hız verebilirler ama gereksiz yüksek bi hız çünkü sunucular daha 1 gbps yi bile tam veremiyor

1 Beğeni

Gereksiz gereksiz dediğimiz için 100 mbit kullanıyoruz. Vay halimize.

1 Beğeni

Valla hocam yetmiyo hele ki oyun bağımlısıysan, güncel oyunların çoğu 75gb+, hadi onu geçdim upload kısıtlaması olmasa çok güzel olur, 100/100 simetrik internet ama imkansız gibi birşey, telekom masraflardan kaçıyo :confused:

ben 10 gbps ye gereksiz dedim günlük kullanıcı için hiçbir anlam ifade etmez sunucu kurmayacaksa ama 1 gbps olsa guzel olur

100 yetmez zaten reis ben 10 gbps bireysel kullanıcı için gereksiz demek istemiştim

1 Beğeni

Reis beni yanlış anladın,10gbps alsak napıcaz ki zaten desteklenmiyo internet mecrasında + güçlü donanım ister [1gbps/1gbps var bi hayalimiz :smiley: ]

1 Beğeni