TT Fiber Turknet başvuru

Arkadaşlar bu sabah evimin yakınında TT tarafından fiber döşendi ana caddeye. Çalışanlara sordum bizim sokak için yokmuş bir yan sokağımızda var siz söyleyin 2-3 kişi çekerler dedi. Ben Turknetliyim bu adamların bizim sokağa da fiber çekmesi için TT’ye mi geçmem lazım. Çünkü o sokağı Turknetten sorguladığımda fiber hizmeti çıkıyor, bana vdsl diyor yani Turknet üzerinden de ben faydalanabiliyorum ama bunu kabul edip çekerler mi? sonuçta turknette kirasını veriyor. Ne yapmam lazım? merkeze gidip sadece fiber çekin desem oluyor mu yoksa başvuru yapmam mı gerek abonelik için? Fiyatlar çok pahalı TT’de

bu başvurular hakkında bilgili birisi var mı turknete mi yazmam gerekiyor tt ye mi

Bağlı olduğunuz Türk Telekom Bölge Müdürlüğüne giderek altyapı birimi ile görüşebilir ve fiber altyapı için dilekçe bırakabilirsiniz.Tavsiyem bölgede bulunan en az 10 kişiden imza toplayarak daha çok talep olduğunu dilekçe ile bildirmeniz bu sayede süreç sizin için daha kolay olucaktır.

sağol deneyeceğim bakalım

1 Beğeni

Örnek dilekçeye ihtiyacınız varsa bu linkten inceleyebilirsiniz.

2 Beğeni

başka bir issden olunca kabul ediliyor mu abone numarasına turkneti mi yazıcam

Abone numarası kısmını ev telefonu olarak değiştirmenizi tavsiye ederim dilekçede başka İSS müşterisi olduğunuzu belirtmeyiniz yalnızca altyapı talebinizi belirtiniz.

2 Beğeni