TT Fiber Altyapı Dilekçesi Nasıl Olmalıdır?

TT Fiber Altyapı Dilekçesi Nasıl Olmalıdır ?

Nasıl Hazırlanır Bilgisi Olanlar Yazabilirmi

Bağlı olduğunuz müdürlüğe gidip bilgi ve dilekçe örneğini alabilirsiniz.

Evde hazırlayıp gotüreceğim atabileceğiniz örnek varsa ordan hazırlayayım

https://www.resmievrak.com/turk-telekom-altyapi-basvurusu/ bu sayfanın alt kısmında dilekçe örnekleri mevcut.

Hocam Ben TurkNet Müşterisiyim TürkTelekom Abone Numarası İstiyorsa Dilekçe İçin Binamızdaki Türktelekomlular Yazıp İletirse Dilekçeyi Kutu Takılırmı ? Kutu Takıldıktan Sonra Ben Kablo Çektirip Kullana Bilirmiyim ? O Kafamıza Takıldı Suan

Abonelik açtıracağım ama fiber altyapı yok diye başvuramıyor muyuz? Bende ailemin apartmanı için başvurmayı düşünüyorum, en kötü kullandığım Türk Telekom mobil abone numarasını yazmayı düşündüm.

Teknik olarak müşterisiyiz hocam zaten çekmiyor ■■■■■ telefon.

Onların iletmesi daha etkili olur tâbi.

XXX TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ (BAĞLI OLDUĞUNUZ) ERİŞİM PLANLAMA BİRİMİNE;

X X ADRESİNDE İKAMET ETMEKTEYİZ. AŞAĞIDA ABONE NUMARALARI EKLENMİŞ OLAN DAİRE SAKİNLERİ OLARAK BİNAMIZA KADAR FİBER UYGULAMASI TALEP ETMEKTEYİZ. KONUYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME TALEP EDERİZ. X KİŞİYİ VEKİL TAYİN EDERİZ, ALTYAPI TEMİN SÜRECİNİ TAKİP EDEBİLİR.

MUHATAPLAR İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA

VEKİL TAYİN EDERİZ İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA Bu dilekçe örneği üzerinden x leri doldurarak dilekçeyi hazırlıyorum ttli olmayanlarıda ekliyorum ama ttli olanların ayrıyetten abone numaralarınıda ekledim

1 Beğeni

Peki hocam FTTH Fiber diye belirteyimmi kendileri kablo çekmiyorlar diye biliyorum ama çekerlerse eğer ftth yapsınlar

Siz fiber diye isteyin de artık Telekom nasıl planlama yapar ne olur ne biter bilemem