TT fiber alt yapı ile TurkNet kullanılabiliyor mu?

binaya tt fiber geldi TurkNet fiberi türktelekom fiber altyapısından kullanabilir miyim

Merhaba, TurkNet sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizin için alt yapı kiralayabiliyor. Alt yapınızı sorgulamak için.

altyapıda gözüküyor vdsl olarak ben adsl 12 mbt çok kötü internet kullanıyordum ttfiber altyapısını TurkNet kullanabiliyor mu acaba birde hattım kesildi otomatik taşıma işlemi felan yapılıyor mudur acaba

TT Fiber üzerinden TurkNet’te hizmet alabilirsiniz. Sorgulamada gözükmüyor ise sistem üzerinde aktif edilmemiş olabilir, detaylı bilgi almak için bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Şuanda internetim kesildi yeni olduğu için aktif olmamış olabilir fiber mevcut kullandığım adsl TurkNet internetimi kullanamıyorum 1184784 hizmet numaram ilgilenir misiniz lütfen

Modeminiz de VDSL desteği var mı?

1 Beğeni

yok şuan adsl hizmet alıyorum otomatik vdslye mi dönderdiler acaba?

aynen şuan vdsl olarak gözüküyor otomatik döndermişler hocam TurkNet sitesinden paket değişikliği yapamıyorum başka bir yer var mı paket değiştirmek için

hocam 1184784 hizmet numarası paket değişikliği yapar mısınız yapabiliyorsanız adsl olarak yarına kadar beklemiyim

Forum üzerinden paket değişiklik işlemi yapılamamaktadır, işlemler için TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinden talebinizi ilettiyseniz Net Uzman ekibi en kısa sürede gerekli işlemleri yapacaktır.
Forum profilinizde sistemde abone numaranız farklı gözükmekte son ilettiğiniz numara ile güncelleyebilirim isterseniz.

1 Beğeni

Yok paket değişikliği yapmak istediğim numara abime ait benim sistemde 16mbt paket geçişi gözüküyor ama onun gözükmüyor vdslye yeni geçiş yaptığı için sanırım neyse yarını beklicez mecbur