Tracert Sonuç Analizi

Çünkü TT omurgası :joy:

bakalım destek kaydı açtım kesin dahada bozar bırakırlar :smiley:

Olay türknetlik değilki emin ol birşey değişmez TT müşterisi olup müşteri hizmetlerinide arasan en başta seni anlamayacak çünkü karşındaki çalışanın bilgisi “modemin ışığı yanıyor mu yanmıyor mu” bu kadar. Daha sonra bi üst kısma yönlendirilirsin belki bi ihtimal derdini anlatırsın onlarda gerekli birimlere ileteceğiz der geçer. Bir dönem SOL kullananlar vardı eskişehirde önce ankaraya gidiyor oradan istanbula dönüyordu izledikleri yol tracertta düzeltildi mi bilmiyorum

Spesifik olarak bu hopta yaşadığınız durum bence ilginç ama son dönemde omurgaya katılımla alakalı bazı sorunlar var ben de bununla alakalı destek kaydı açtım. Bir de ben yapayım şu google tracertini dedim bende sonuçlar gayet normal çıktı.

15.hoptaki 300 ms ne acaba :joy: şaka bi yana Gayrettepe sıkıntılı sanirim

şaşıracaksın fakat her modem reslediğimde tracert değerleri değişiyor mesela şimdi resetten sonra aldığım değerler bunlar

normalde googla 30 ms le ulasıyordum şimdi 66

Geçenlerde bende de o civardaydı hatta şu CS ping olayına da vps ile alakalı bir şey yazmıştım. Sanırım omurga ile alakalı bazı çalışmalar yapılıyor bu nedenle de ping süreleri arada değişiyor.