Tp-Link VR300 IP alma sorunu

Modemi garantiye yolladım. Sıfırı geldi. Kutusunu açmadan satıp, TurkNet’den aldım faturaya ek. Çok memnunum şuan sorunum ortadan kalktı. VR300 ler sorunlu bana kalırsa. Uzak durmakta fayda var.

Merhaba

Modemin sorunlu olduğu versiyonları var vr300 ver1.0 gibi ama aldığım vr300 ver1.20 anlattığınız gibi bir sorunu yok veya başka bir sorunu yok düzgünce kullanılıyor.

2 Beğeni

Garantiden rahat 4-5 kere değişim yapmışımdır. Jelatinini benim açtığım 2-3 modemde dahi bu sorun vardı. Eski Zyxel modemim de sorunsuz çalışıyordu, yeni aldığım Zyxel modem de sorunsuz çalışıyor halen. Firmware güncellemelerinin hepsini denedim VR300 de destek kaydı açtım yapmadığım şey kalmadı. Desteklik bir durum da yoktu gerçi. Çünkü VR300 den başka her modem sorunsuz çalışıyordu. Sorunu çözdüm bu modemle birlikte IPV6 ya da geçtim çok memnunum. Birdaha asla TP-Link ürünü kullanmam.

Sorununuzu burada bir konu açarak dile getirebilirsiniz. Size teknik anlamda dönüş yapacaklardır.

hocam var bendekide 1.20 defalarca kez oldu elimde belgeleri bile var gonderebilirim bu arada vr300 ipv6 calisiyor denedim ama pc de calisiyor telefonla uyumlu degil

1 Beğeni

Merhaba
modemin güncellemesini en sondan bir öncekine aldığınızda çalışıyor ve lan ayarlarında - ipv6 girdiğinizde rdnss ayarı var o ayarı açtıktan sonra telefonda test etmiştim başaralı olmuştu.

1 Beğeni

hangi surumden bash ediyorsunuz hocam ? telefonda ipv6 kullanabildinizmi

Modem : Tp link vr300 ver1.20 - ipv6 için kullandığım sürüm : VR300(EU)_V1.2_200706

1 Beğeni

tesekkur ederim hocam birde hocam yeni modem almayi planliyorum modem islemcisinin broadcom olmasi daha iyi olurmu yada mediatek ler kullanilabilirmi

Merhaba

Şuan maliyetlere bakınca eskiden çok uyguna aldığımız ama şuanda çok pahalılaşan ürünler var.

Keenetic extra dsl
Tp link vr400 v3

Bunlar çok güzel modemler diğer modemlere baktığımda sorun yaşayanları gördüm çok pahalı olduğunu biliyorum ama sorun yaşamadan kullanmak istiyorsanız bence iyi seçim.

2 Beğeni

tesekkur ederim cok sagokun yardimlariniz icin

2 Beğeni

hocam bash ettiginiz surume gectim bu kez hic bir sekilde ipv6 calismadi size zahmet yaptiginiz ayarlari soylrrmisiniz

Ayarlarım bu şekilde :

1 Beğeni

PC :

TEL :

2 Beğeni

tamamdir hocam oldu bendede ama.son surumde yeniden fw guncelledim suan calisiyor

1 Beğeni

Merhaba @hommate01
Saha dolaplarındaki cihazlara göre değişe biliyor her zaman uymaya biliyor bende tam bilemiyorum. Modemde ipv6 çalıştığına sevindim.
İyi kullanımlar dilerim. :pray:

1 Beğeni