Tp-link Archer VX1800v AX1800 Çift Bantlı Wi-Fi 6 VDSL/ADSL Modem Router Nasıldır?

Bu modemin özellikleri nasıl sizce tavsiye eder misiniz?

1 Beğeni

Merhaba daha yeni çıktığı için teslerini yapması için arkadaşıma yazmıştım. Bu ay sonu modemi test etmek için isteyeceklermiş. Ne yazık ki şuan kullanan yok

1 Beğeni

Modemi istedi mi arkadaşın?
@CKLasT

1 Beğeni

Evet istediler ama daha gelmedi.
Ne zaman test yapacaklar o bile bilmiyor.

Air time fairness, Zero-Wait DFS bunlar ne işe yarıyor aktif etmeli miyim?
@CKLasT

Air time fairness : hızlı cihazların geçiş hakkına sahip olmasını ve yavaş Wi-Fi cihazları tarafından engellenmemesini sağlar . Genellikle bir ev ağı, bazıları aynı anda aktif olan çok sayıda uç cihazı İnternet ile besler.

Zero-Wait DFS : DFS kanalı nedir? DFS, askeri radar, uydu iletişimi ve hava durumu radarı gibi genellikle radarlara ayrılmış 5 GHz Wi-Fi frekanslarını kullanmanın bir işlevi olan Dinamik Frekans Seçimidir . DFS kanalları ülkeden ülkeye değişir.
DFS olmayan kanallar genellikle diğer WLAN’lar ve Bluetooth, mikrodalga fırınlar ve kablosuz telefonlar gibi cihazlarla örtüşür ve kalabalıklaşır. DFS kanallarını kullanarak bu parazit kaynaklarını önleyebilir ve ağınız için daha geniş ve daha temiz kanalları seçmek için daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz

1 Beğeni

Cİhazı aldınız mı ?

Evet aldım, 24 Ekimden beri kullanıyorum.
@CKLasT

Modeme güncelleme geldi tether uygulamasından mı yükleyeyim web arayüzünden mi?
@CKLasT

Modem iyiyse istersen yapma, bazı güncellemeler crc yiyebiliyor, şansa kalmıştır.

Son durum nedir modem geldi mi?
@CKLasT

Pazartesi soracağım.

1 Beğeni

Sordun mu?
@CKLasT

Gelmiş ama sıraya koymuşlar.

Video olarak mı ve nerede paylaşacaklar?
@CKLasT

Bilgi olarak gelecek. Hiç bir yerde paylaşılmayacak.

1 Beğeni

Konu özel mesaj üzerinden ilerletilecek.