Tip7 saha dolabı Akü

Merhaba arkadaşlar malum sene 2021 sonu. Türk Telekom artık zahmet edip ilçemizdeki altyapıyı değiştirmeye başladı. Şimdi sizlere sorum normalde Tip7 saha dolaplarının yan tarafında elektrik saati için yer var. Ama ben geçen gün türk telekomdan ekiplerinin dolapların içindeki kablo bağlantılarını yaptığını ve daha sonra kablolara statik poşet geçirdini ve elektrik saati yerine motor aküsü büyüklüğünde 6-7 tane akü taktıklarınıgördüm. Bu aküler ne işe yarar acaba? Birde Tip 7 saha dolabı apartmanınızın hemen önüne kaldırıma yerleştirildi ama apartmanın altında ki marketçi dolabı söktüreceğini söylüyor. 5 cm civarında onun alanına giriyor. Yara para verecekler yada dolabı sökecekler dilekçe vercem diyor dilekçeye cevap gelmezse mahkemeye vereceğini söylüyor.böyle bişey mümkün mü ?

Erişim kabininde bulunan aküler kabine gelen elektriğin kesilmesi durumunda kabinin çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır.

Dilekçe verilerek kabinin yeri değiştirilebilmektedir.

Hocam zaten kaç aydır çalışmaların bitmesini bekliyorum birde dolap yer değiştirirse kaç ay beklerim artık Allah kerim.

normalde 1 gün bile sürmez dolabın taşınması ve kablolama işlemi ama konu türk telekom olunca çalışanın keyfine kalmış