Teşekkürler turknet :)

TEŞEKKÜRLER TurkNet

Öncelikle herkese merhaba yaklaşık 3 yılı geçkin TurkNet abonesiyim yapa bölgesindeyim fakat santrale 1980 metre uzaklığım nedeniyle 7mbps hız alıyordum.Çok zorluklar çektim yeri geldi 5 kişi bu internete bağlanmaya çalıştık.
Ama ben iss değiştirmeyi tercih etmedim TurkNet 'e güvendim elimden geldiğince destek olmaya çalıştım ve yıllar sonra bulunduğum bölgeye VDSL alt yapısı geldi (Yıllardır hayal kurduğum internet) her şey kuruldu bende Vae VDSL geçmek için destek kaydı oluşturdum fakat geçemeyeceğim söylendi geçmek için çok çabaladım fakat sonuç alamadığım noktada Turknetten fatih bey sisteme kayıtlı telefondan bana ulaştı destek kayıtlarını okuduğunu ve adresimi sorguladığında 75 mbps internet alabileceğimi söyledi ve işlemleri başlatacağını söyledi Yalın internet olduğu için bu işlemin kısa süreceğinden bahsetti fakat işlemlerin başladığı gün yer altında bulunan kablolar kopmuş bütün çevrede internet gitti ( hayattaki şansım işte) Fatih bey işlemler gerçekleştikten sonra bana tekrar geri dönüş sağladı.Bende buradaki internet sorunundan bahsettim kendisi hemen bulunduğum santrali arayıp bilgi alıp bana geri döndü yer altında bulunan kabloların zarar gördüğünü ve telekom ekiplerinin çalışma başlattıklarını söyledi kendisi her gün bizzat santral amirini arayıp bilgi alıp bana iletti ve 7 gün sonunda fatih bey beni arayıp santral amiriyle görüştüğünü ve bugün son kablonun değişip internetimin geleceğini söyledi şimdi derseniz neden bunları anlatıyorum ilk defa bir firma yetkilisi bu kadar bir konuyla ilgilenip bana yardımcı oldu açıkcası böyle bir şey hiç beklemiyordum her gün beni arayıp bilgi verdiğinden dolayı ve hayalimdeki internete sahip olmamda yardım ettiği için buradan Fatih beye çok teşekkür ederim (Aldığım değerleri ekliyorum daha iyisi sizin olsun arkadaşlar <3 )

Nedim Bey ve Bekir Bey olmak üzere TurkNet Forum da emeği geçen, benim gibi TurkNet e gönül bağı olduğunu düşündüğüm Göksel Basol, Hakan Başkurt, Hakan Can Arslan ve diğer arkadaşlarıda unutmamak gerekir onlarada ayrıca teşekkür ederim.

iyiki TurkNet liyim :slight_smile:

3 Beğeni

tskler

2 Beğeni

iyi ki TurkNet liyiz :smiling_face_with_three_hearts:

4 Beğeni

Her ne kadar TurkNet’e şikayetler yağsa da ve bazen ben bile sorunlar yaşasam bile bana kaliteli, hızlı hizmeti ucuza sunduğu için ben de teşekkür etmek istedim. @ModeratriX beyin de dediği gibi iyi ki TurkNet’liyiz :slight_smile:

5 Beğeni