Telefon numarasi degisikligi

Telefon numaram degisti. Fakat elimde sifrelerim olmadigi icin online islemlere giremiyorum. Modem kullanci adi ve sifremi alamiyorum. Telefonla canli destege baglanip derdimi anlatamiyorum. Sirf bu yuzden hizmeti iptal talebinde bulundum bakalim belki oradan ulasirlar.

Telefon ile ulaşımama sıkıntısı yüzünden çok kaybediyor turk.net Biraz sosyal medyaya baksalar bu şikayetleri görseler iyi olacak

2 Beğeni

Cagri merkezinde ekip calistirip para vermemek için

1 Beğeni

Twitter üzerinden TurkNet Destek hesabına yazın sizden özel mesaj üzerinden hat sahibinin bazı bilgilerini isteyip güncel telefon numarası bilginizi kaydedecektir.

1 Beğeni

Merhaba @Ismailclb, bu durum için size ben yardımcı olabilirim.

Bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızla birlikte sistem üzerinde kayıtlı eski GSM numaranızı ve şu an kullanmış olduğunuz yeni GSM numaranızı iletirseniz güncelleme işleminizi gerçekleştirebilirim.

1 Beğeni

Merhaba numaram değiştiği için hesabıma giriş yapamıyorum eski numarama erişimim yok. Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen

1 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletirseniz yardımcı olacağım.

3 Beğeni

aynı sorun bende de var, eski numaram elimde olmadığı için uygulama üzerinden giriş yapamıyorum değiştiremiyorum, yeni numaramla değiştirmeme yardımcı olur musunuz?

Merhaba,
Özel mesaj üzerinden @alperenatici ’ya abone ve değiştirmek istediğiniz GSM numaranızı iletirseniz yardımcı olacaktır.

1 Beğeni

özel mesaj gönderme butonunu ben göremedim, nasıl göndericem

Ben şimdi sizin için özel mesaj oluşturuyorum.

tamamdır çok teşekkür ederim

1 Beğeni

Aynı sorunu yaşıyorum ve bende üyelik iptal talebi oluşturdum belki ulaşırlar diye

1 Beğeni

Aynı sıkıntı bendede var banada yardımcı olun lütfen sırf numaram değiştiği için hat iptaline gittim

Merhabalar, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Özel mesajlara nasıl ulaşacağımı bilmiyorum bu gün katıldım foruma mail üzerinden halledemiyormuyuz?

29 Haz 2022 Çar, saat 15:59 tarihinde Ali Alperen ATICI ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. <notifications@turknet1.discoursemail.com> şunu yazdı:

Sizinle özel mesaj üzerinden iletişime geçtim. Sağ üstte yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın. Devamında mesaj ikonuna tıklayarak ilettiğime mesaja giriş yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Merhabalar, numara değişikliği nedeniyle online işlemler şifreme ulaşamıyorum, hızlı işlem hattından da sorunumu çözemedim, şifrenin gittiği eski numarayı aramayı bile denedim fakat numara kullanılmıyor, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hemen Twitter üzerinden TurkNet Destek hesabına yazın Dm üzerinden istenilen bilgileri iletin yardımcı olurlar.

Merhabalar, güncelleme gerçekleşmediyse özel mesaj üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olacağım :innocent: