Telefon Numarası Değişikliği

Merhaba,

TurkNet bağlatırken girdiğim telefon numaramı değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

4 Beğeni

Merhaba @ismail02

Yaşadığınız problem ile ilgili destek kaydınız yoksa, hemen online işlem merkezi Online İşlemler - TurkNet üzerinden destek kaydı oluşturunuz. TurkNet size kaydınız üzerinden bilgi verecektir.
Telefon numarasına sms gelmiyorsa @EFG bey bu konuda yardımcı olacaktır

1 Beğeni

TurkNet online işlem merkezi aracılığıyla yapılabilir ben yaptım şahsen

1 Beğeni

Maalesef, Online işlem merkezi üzerinden değiştirilemiyor.

Ev telefonunu boş bırakmayın diyor. Fakat ev telefonu kullanmıyoruz. Bu yüzden kaydetme işlemi sağlanmıyor.

Ayni numarayi orayada girerek kaydedin olacaktir.

1 Beğeni

Evet bu şekilde oldu. Fakat şuan sistemde artık yeni telefon numarası mı sorumlu? Yani fatura bildirim veya destek talebi üzerinden ulaşılmak istendiğimde yeni girdiğim telefon numarasımı geçerli olacak?

1 Beğeni

Evet artik o numara uzerlnden aranacaksiniz ve faturalar size gelecek kisacasi hersey o numaraya gelecek.

1 Beğeni

Anladım, Teşekkürler iyi günler dilerim.

2 Beğeni

Telefon numarasını değiştirmek istiyorum . Online şifremi de bilmiyorum

2 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj yoluyla iletişime geçtim :raised_hand:t2:

Numaramı değiştirdim online işlemlere giriş yapmaya çalışıyorum ama eski numarama mesaj gidiyor numaramı nasıl güncelleyebilirim?

Merhabalar, özel mesaj üzerinden size yardımcı olacağım :handshake:

1 Beğeni

Merhaba, @alpylmz TurkNet online girişi yapabiliyorsanız. Sol sekmelerde hesabım - kişisel bilgilerimden telefon numarası değiştirebilirsiniz. Cep ve ev telefonu aynı numara yazabilirsiniz. TurkNet Online İşlem Merkezi giriş yapamıyorsanız, Alperen bey yardımcı olacaktır.

Merhaba bende numaramı değiştirmek istiyorum ama online işlemlere ulaşımım yok yardımcı olabilir misiniz

Online İşlem Merkezine Online İşlemler - TurkNet sayfasına girerek TC Kimlik Numaranızı ve sizlere mail ve sms yolu ile gelen şifreniz ile giriş yapınız eğer şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE yazıp 3371’e SMS göndererek online işlem şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Merhabalar, özel mesaj kutunuzu kontrol eder misiniz? :raising_hand_man:

2 Beğeni

Merhabalar bende telefon numarami değiştirdim hic bir şekilde giriş yapamiyorum yardimci olur musunuz

Selamlar @Brybgn, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :heart_hands:

1 Beğeni

Merhabalar;

1011771 abone numaram.
Sisteminizde kayıtlı olan İletişim numarama erişimim yok,
Şu an farklı bir numara kullanmaktayım.

Bu numarayı değiştirmek istediğimde, online işlemler. 0850 hatlarınız dahil hiç birinden işlem sağlayamamaktayım.

İlla eski numaraya sms gönderiyor sistem.

Sizlerden Talebim yeni numaramın sisteme girilmesi.
Online işlemler demeyin, olmuyor.

Konu acildir, yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.