Telefon hattımı voip olarak kullanmak istiyorum

Turknetten analog telefon hizmeti alıyorum ancak modem voip desteği verdiği için voip olarak kullanmak istiyorum. Bu mümkün müdür, mümkün ise ayarları nasıl edinebilirim

Daha önce defalarca 3cx server kurdum ve ayarladım. Ayarları girme konusunda sıkıntım yok sadece böyle bir hizmet varsa ayarları göndermeniz yeterli

Genelde splitter veya ekstra bi port açarlar sendeki hangisi

Şu an telefonu splitter ile kullanıyorum. Modem fritzbox 7530

1 Beğeni

Vaybe ax modem bu isimde hiç duymamıştım

İçine girince. Yapacaklarını video sunu izleyip yaptın mı

Evet ama sadece voip in ayar var. Analog hat desteği yok malesef. 7590 a param yetişmedi :joy:

1 Beğeni

Onun analog desteği var.

https://www.google.com/search?q=fritz+box+7530+telefon&client=ms-android-samsung&bih=751&biw=412&hl=tr&sxsrf=AOaemvLGr3X4yYU8V1294l9HE0QpHs5SqQ%3A1635712338128&ei=Uv1-Yd6TB5uN9u8PveqQuAU&oq=fritz+box+7530+telefon&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeOgQIABBHOgUIABCABDoECAAQEzoICAAQFhAeEBNQ178BWMj4AWCf_QFoAHABeACAAZYCiAHiCpIBBTAuNy4xmAEAoAEByAEIwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:197eb75f,vid:JJomn3PJGYk,st:0

Malesef hocam. İnternet üzerinden register etmek gerekiyor. Onun için de sip trunk adresi vs lazım. Yani bildiğin voip