Telefon hatti

Beyler

bu boşlukları doldurulmuş şekilde atarmisiniz bende ona göre yazıcamda kendi bilgilerimi. Mesela almakta olduğum yerine ne gelicek bir önerini atın.

… yazan yere kullandığınız ev telefonu numarası, altı da ad soyad, ev telefonu abone numarası, kullandığınız cep telefonu numarası ve e postanız.

Bunun haricinde böyle bir mesaj geldi. Merhaba, ben Elif K.

İlgili birimimize gerekli bilgilendirmeyi sağladım, sizinle iletişime geçilecektir.

İyi günler dilerim. bu mesaj geldi etiketleme kalmıştı şimdi kendi ekipleri mi gelip bağlayacaklar. zaten vae işlemleri ve ankastre bitmişti.

Bağlantın tamamlandıktan sonra memnun kalmazsan operatör değiştir bence. O kadar uğraşıp değişiklik yaptın diyelim port yok derlerse sürünürsün :slight_smile:

portum ar vdsl :smiley: ve ayrieren vae de 44 e kadar alabilirim . Etiketlemeyi yapamadılar bir türlü. ariza var denildi 16:15 de biticekmis tt de ariza . bakalım ne olucak .

Evet nedir son durum?

hala kapalı fiziksel durum tt arızası bitti ama hala aynı midemdeki hicbir ışık yanmıyor. Alt tarafı etiketleme yapıcaklardi. Bakalım Merhaba, ben Elif K.

İlgili birimimize gerekli bilgilendirmeyi sağladım, sizinle iletişime geçilecektir.

İyi günler dilerim. Bu mesaj geldiğine göre ekip yollayacaklar galiba . Destek kaydı vermişti 33341044 diye ama böyle bir destek kaydı yok dedim sonrasında bu mesaj geldi ve yine destek kaydını kapattılar.

Dünden beridir böyle galiba akşam saatlerinde gitmiş.Etiketleme için yazıyorum destek kaydı açılsın diye bana başka bir destek kaydına yönlendiriyor atılan mesaj da bu Merhaba, ben Elif K.

Hizmetinizi incelediğimde alt yapı geçişlerinizin devam ettiğini görüntüledim. Detaylı ve güncel bilgiyi 33341044 numaralı destek kaydı üzerinden takip etmenizi rica ederim.

İyi günler dilerim. @gokselbasol

Senin vae geçişi bitmemiş olabilir mi acaba?

vae bitti geçişi ankastre kutu bağlantısı yapılacaktı yapıldı son olarak etiketleme kalmıştı ona gelmediler.