Taşindim ve i̇nternet yok

Normalde ikamet ettiğim yer olan istanbul bahçelievlerden beylikdüzüne taşındık ve internetimi aktarmak için destek hattına yazdım fakat daha geri dönüş sağlanmadı bu hafta vize haftam ve ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
@EFG FB_IMG_1619414538718|243x499

Online işlem merkezi üzerinden nakil talebi vermiş miydiniz?

Evet verdim ve üzerinden kac gün geçmesine ragmen hala internetim yok 1 haftadan fazla bir süre oldu taşındıl ve nakil talebi istedim istedikten 3 gün sonra kuruluma geldiler ondada kurulum düzgün olmadı internetim hala yok kurulum yapan arkadaş bu sorunun türk telekom ile ilgili olduğunu modemde internet ışığı yanmassa türk telekomu aramamı söyledi ertesi gün türk telekomu aradigim da bu sorunu onlarla degil TurkNet ile çözmem gerektiğini söylediler TurkNet le iletişime geçemiyorum türktelekom zaten yardım etmiyor tam 8 gün oldu evde internet yok vize sınavlarım var giremiyorum telefonun internetide az kaldi onuda sınavlar için kullanıyorum ne arayan var nede online işlemden bir dönüş

DSL ışığınız yanıyorsa modemde modem kurulumu yapın hocam. Diğer konuda gördüğüm kadarıyla yalnızca internet ışığı yanmıyor yani modem IP almıyor bunun için eve ekip gelmesine vs. gerek yok. Online işlemlerde kullanıcı adı ve şifreniz yazar. Modem arayüzüne girdikten sonra ilgili yerlere o bilgileri girin.

hocam modem 3 gündür bu halde gelen arkadaď ben her seyi yaptim dedigi için ellemedim bir şeye

İnternet sinyalini var. Bilgilerinizi girin modeme

1 Beğeni

Modem kurulumu yaptım fakat bir sey degişmedi

Bu nasıl benden kaynaklanan bir hata olabilir allah askina biri de cikip söylemiyoe ne yapmam lazım TurkNet türk telekoma, türk telekom TurkNet 'e yöndeliriyor cıldırmak üzereyim

Hocam internetten modem kurulumu nasıl yapılır videosu izleyin. TurkNet Online İşlem Merkezi’de modem kullanıcı adı ve şifreniz yazar onları gereken yerlere girin. Bir yerde yanlışınız var. Türktelekom ve TurkNet tarafında sorun yok. Eve sinyal geliyor. Modem ip almıyor.
Girdiğiniz bilgiler hatalı/eksik olabilir.

Kral her her şeyi yaptım valla modemi resetledim tekrar kurdum farklı bir modem denedik onu kursuk sonuç gene aynı

O gün gelen arkadaşta kendi modemi ile denedi ama olmadı