Takdir, Teşekkür, Hız Paylaşımı kategorisi hakkında

Hizmet veriyoruz, elbette karşılığında para kazanıyoruz ama memnuniyetiniz, güzel yorumlarınız, teşekkürleriniz hatta aldığınız hizmetin kalitesini paylaşmanız da bizi çok mutlu ediyor. Bu başlık altında bizimle ilgili olumlu fikirlerinizi paylaşabilirsiniz :slightly_smiling_face:

Ben nisan ayında geçtim adsl olarak açıldı sonra vdsl geçişi talep ettim yoplam bütün bu süreç bi hafta sürdü. 75mbit paketteydim memnundum hattımın 100mbit kaldırdığını farkettim paket değişikliği takep ettim 3 günde işlem tamamlandı. Şuan 86mbit alıyorum kopma vs yaşamadım. Altyapu sahibi tt zorluk ve kısıtlama çıkarmasa bağlantıları zamanında yapsa arızaları vaktinde giderse TurkNet on numara hizmet veriyor ama tt kaynaklı sorunları TurkNet kaynaklı sanan arkadaşlar var buda TurkNet kötüymüş gibi düşündürüyor bilmeyen araştıramayanlara. Ben çok memnunum bu hzı bu fiyata üstelik telefon hizmeti dahil veren yada verebilecek başka firma yok.

Özgür iletişim tarife öncesinden turknetliydim ilk Özgür iletişim çıktığında yeni abone eski abone ayırt etmeden her müşterine bu hizmeti sundu o zamanlarda çok rahatlatmıştı bizi. Altyapı yetersizliği yüzünden superboxla idare ettim bi süre şuan altyapım yenilendi. Kısacası telekomluk bi altyapı arızası vs olmadıkça TurkNet üzerine düşeni yapıyor rabbim kimseyi telekomun eline düşürmesin.

1 Beğeni

50 mbps vdsl paketi kullanıyorum gayet memnunum keşke daha fazlasını alabilsem ama beklemekten başka çarem yok bide keşke internet sağladığınız müşterilerinizin hepsine YAPA alt yapısı verebilseniz çünkü bazen arıza olduğunda TürkTelekom un bilgisiz personellerine denk geldiniz mi gerçekten çok can sıkabiliyor.Daha çok gelişmeniz dileğiyle.:+1:

Herşey için teşekkürler cok yardımınız oldu sağolun @alperenatici

Sonunda kablolu kablolu testi yapabildim. Teşekkürler TurkNet…

@bekir.kopuz Bekir bey Adapazarına bekleriz :slight_smile: gigafiber hizmetinden herkes yararlanmalı

İlginiz için teşekkürler @alperenatici

1 Beğeni

Rica ederim, keyifli uçuşlar :rocket:

Selamlar herkese, https://twitter.com/beytullahbas/status/1598127231418925058?s=20&t=fuserceMwmfNBPI26OzT0w linkinde bildirdiğim gibi mahallemde ve semtimdeki çoğu mahalleye yoğun bir çalışma var ve altyapım aktif. Kutu konuldu ve bina içi hattımın bağlanıp evime aktivasyon ekibi gelip Gigafiber’e resmi olarak geçtiğimde tweet de yazdığım gibi baklavamı aktivasyon ekibine ikramımı yapıp burayı güncelleyeceğim. Bu hafta kablolamanın yapılacağını söylediler tahmini. İnşallah hızlıca ve hayırlıca hallolur. Teşekkürlerimi ayrıca belirteceğim. :slight_smile:

Birlikte 80 günlük zor sürecin ardından sonunda gigafibere kavuştum. Her şey için teşekkkürler :tada:@alperenatici @ModeratriX @Baran

Rica ederiz, keyifli kullanımlar :rocket:

1 Beğeni

Selamlar herkese, Aralık 1 de tanımlanıp 2-3 gün içerisinde apartman içi kutu takılması üzerinden 1,5 ay geçti. O süre zarfında beklerken Gigafiber heycanı ile meraklı bekleyişimin dün sonuna geldim. Bu süre zarfında sevgili @alperenatici ve TurkNet Ailesine yardımları için teşekkürlerimi iletiyorum. Aktivasyon ekibine de ilgisi ve emekleri için de ayrıca teşekkür ediyorum. Söz verdiğim gibi ikramımı da yaptım afiyet olsun ekibe :smiley:
WhatsApp Image 2023-01-13 at 19.12.25

Selamlar
Epey bir süredir GigaFiber kullanıyorum bir ara yandaki insaat nedeniyle kesinti dışında ne bir kesinti, ne bir hız yavaşlamaşı yada farklı bir sorun yaşamadım. bakım mesajları geliyor onlarıda gece oluyor olsada tahmin edilen sürenin çok çok altında tamamlanıyor sureç. fiyatlandırma konusunda zaten bu fiyata bir alternatif bile yok.
tek şikayetim bu kadar hızlı internet olunca oglumun pc deki SSD yeterli olmuyor daha büyük alalım diyor:) almadığım için sürekli oyunları yer açıyor, intiyaç halinde yeniden 80-100 GB’lık oyunları yeniden indirip hemen oyuna başlıyor.
bazı oyunlarıda 2-5 arasın ping süresi alınca arkadaşları server sizin evdemi diye konuştuklarına sahit oluyorum.
diyeceklerime nazar olmaz inşallah diyerek son veriyorum.

çok çok teşekkürler.

Herkese Merhaba,
Ağustos ayında apartman içine kutuların konulmasıyla başlayan sürecimiz 2024’ün ilk saatlerinde GigaFiber’in aktif olmasıyla nihayete erdi. Sonunda mahalle olarak nefes aldığımızı hissediyoruz, sanki ciğerlerimiz sönmüş :slight_smile: Öyle bir rahatlama geldi yani, yalan yok.
Tüm TurkNet ekibine destekleri ve emekleri için çok teşekkür ederiz. İlçede yoğun bir talep var, umarız artacak abone sayısına rağmen kalitenizi bozmadan böyle hizmet vermeye devam edersiniz. :pray:t3:

@alperenatici 'ya ve kurulum için gelen saha ekibinizin güler yüzlü üyesi Hamit Bey’e süreç içindeki destekleri için ayrıca teşekkürler!! :raised_hands:t3: :confetti_ball: :tada: