Takdir, Teşekkür, Hız Paylaşımı kategorisi hakkında

Hizmet veriyoruz, elbette karşılığında para kazanıyoruz ama memnuniyetiniz, güzel yorumlarınız, teşekkürleriniz hatta aldığınız hizmetin kalitesini paylaşmanız da bizi çok mutlu ediyor. Bu başlık altında bizimle ilgili olumlu fikirlerinizi paylaşabilirsiniz :slightly_smiling_face:

Ben nisan ayında geçtim adsl olarak açıldı sonra vdsl geçişi talep ettim yoplam bütün bu süreç bi hafta sürdü. 75mbit paketteydim memnundum hattımın 100mbit kaldırdığını farkettim paket değişikliği takep ettim 3 günde işlem tamamlandı. Şuan 86mbit alıyorum kopma vs yaşamadım. Altyapu sahibi tt zorluk ve kısıtlama çıkarmasa bağlantıları zamanında yapsa arızaları vaktinde giderse turknet on numara hizmet veriyor ama tt kaynaklı sorunları turknet kaynaklı sanan arkadaşlar var buda turknet kötüymüş gibi düşündürüyor bilmeyen araştıramayanlara. Ben çok memnunum bu hzı bu fiyata üstelik telefon hizmeti dahil veren yada verebilecek başka firma yok.

Özgür iletişim tarife öncesinden turknetliydim ilk Özgür iletişim çıktığında yeni abone eski abone ayırt etmeden her müşterine bu hizmeti sundu o zamanlarda çok rahatlatmıştı bizi. Altyapı yetersizliği yüzünden superboxla idare ettim bi süre şuan altyapım yenilendi. Kısacası telekomluk bi altyapı arızası vs olmadıkça turknet üzerine düşeni yapıyor rabbim kimseyi telekomun eline düşürmesin.