T50B ile bitmeyen sorunlar

selam, bu modemin bu kadar sorunlu olduğunu bilmeden turknetten almış oldum. 10 yıllık modemimde bir kere bile yaşamadığım sorunları yepyeni modemimde yaşıyorum.
televizyonum wifi ye bağlanamıyor. IP alamıyor diye yorumluyorum. modemi yenidem başlatınca bağlanıyor.
oyunlarda wifi ile yüksek ms alıyorum. kabloluda sıkıntı yok. bu iki sorundan bıktım. ne denediysem çözemedim. zyxel ile görüştüm olmadı turknetle sayısız kez görüştüm olmadı. altyapıda zerre sorun yok 5 senedir aynı evde ttnet kullandım bir kere yaşamadım bunları. bu modeme bir çözüm yok mu allah için

Kablosuz bağlantıda ping yükselmeleri yaşanmaktadır genel olarak oyunları kablolu bağlantı ile oynamanızı öneririm.Diğer yaşadığınız sorunlar için tekrardan Zyxel Teknik Servis’i ile iletişime geçmenizi öneririm.

1 Beğeni

Evet o bendede oluyor günde en az 1 kere gidip geliyor 5ghz

wifi anlamında daha rezil bir modem kullanmadım. küçücük evde çekmiyor, kopuyor, yavaşlıyor, tv ip alamıyor. bu kadar sorunluysa neden öve öve bitiremiyorlar. firmware gelicekti güya aralık ayında. hala bir çözüm yok mu

Modeme yazılım geldi. Modemin konu başlığında bulabilirsiniz.

Valla kardeşim bir taraftan hak veriyorum sana bir taraftan vermiyorum bende bu modemden cok cektim ilk basta aradım zyzeli yolladım modemi onlara yenisini yolladılar artık sorunum yok @BLackOwL arkadaşında dedigi seyleri yaptınmı firmware i de guncelledinmi sorun kalmaz geldigi firmware güncellemesi zaten sorunlu modemin