T-23 Saha dolabı kuruldu

Tekrar yineliyorum telekom 8-10 mbps üstünü kurumsal harici vermiyor bugün genel müdürlük ile görüştüm böyle bir paket yada tanımlama bilgisi olmadığını söylediler yalan veya yanlış anlaşılma var bilginize biz upload’ın takipçisi olacağız.

Beni arayım bağcılar bölge müdürlüğünün verdiği bilgi bu şekilde.

Yanlış bilgi verilmiş eğer öyle birşey olsa ilk önce bölge müdürlüğü veya genel müdürlüğün bilgisi olur.

Benide zaten bölge müdürlüğünden aramışlardı hocam.

Tekrar araştıracağım o zaman ama 50 mbps upload vereceğini sanmıyorum.

Bilemiyorum belki sözleşme imzalatmak için söylediler bilemiyorum ama dediği o şekildeydi bende sözleşme imzalayarak tahaütün altına girmek istemiyorum ihtiyacım var o uploud hızına açıkçası ama inanıyorum Gigafiber gelecek bir gün bir buçuk yıldır iki fiber aboneliğimle memnuniyetle kullandığım TurkNet’e devam edeceğim.

Arkadaşlar güncelleme yapmak istiyorum,

Size T-23 dolabının kurulduğunu söylemiştim, bugün birazcık daha evime 120 metre uzaklıkta T-7 tip saha dolabı da kurulmuş.Ben de binamın ankastre kutusundan koduma baktım ve benim saha dolabım t-23 :slight_smile:
Şimdi Vdsl kesin geliyor burda sorun yok.

İşin garip tarafı fotoğraftaki FTTH fiber altyapısı ise arkamdaki sokağı kazmışlar ve 3 Turuncu fiber kablo çekilmiş,birisi bir binaya(yeni bina),birisi de bir binaya(yeni bina),son bir turuncu kabloyu da benim sokağımın başındaki dağıtıcıya yerleştirmişler ve sokağımın başındaki 2 binaya FTTH olarak fiber getirmişler eve kadar.

Bundan açıkcası ben de faydalanabilirim diye düşünüyorum.Evime Ftth olarak fiber çektirmeye çalışacağım çünkü en maliyeti düşük,en yakını ve en hızlsı :slight_smile:
Gelişmeleri aktarıcam.

1 Beğeni

konuyu hortlatmak gibi olacak ama şu en üstteki port niye diğer fiber kablolardan ayrı?