Supervectoring 35b neden desteklenmiyor?

Şimdi baktım videoya bir sonraki gün özür haberi yapmışlar o haberden daha fail. Bizim editoryal ekibimizin gözünden de kaçmış diye sıvıyorlar. Hatırlar iseniz bir zamanlar Şok diye bir program vardı. Programın başında büyük harflerle uyarı yazısı vardı. Bu programın içeriği tamamen mizah amaçlı uydurma haberler ile ilgili diye. Buna rağmen infiale neden olmuştu. Bahse konu kanal da benim gözümde aynı :hugs::hugs:

Edit: cevabı yazdıktan sonra ilgili videoyu aradım ve bir şok daha yaşadım fjfkkckvvm

dogru duzgun 2-3 kanal varki zaten seyredilecek :slight_smile: gerisi ninni anlatıyor uyutmak için
aaa
:slight_smile: döviz kurunu açıklarken yarım dolar olarak açıklayan kanal var yahu :slight_smile:

Konu buraya nasıl geldi bir anda onu merak ediyorum şu an :smile: bu arada ben artık televizyon izlemeyi bıraktım dediğiniz gibi izlenecek kanal da kalmadı sadece Netflix - Youtube arası gidip geliyorum.

3 Beğeni

Çokta şeyyapmamak lazım bişey olmadıysa bile bişeyler olmuştur :grin: :grin: :grin: dürkdelekom ne derse o sonuçta herkes maraba o ağa

3 Beğeni

Ah 35b nelere kadirsin :joy::joy::joy:

hahahahaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni