Supervectoring 35b neden desteklenmiyor?

yürüyüş hemde 1 mayısta :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: havalarda ısınmaya başladı ama silivri trakya havası misafir ederler orda kesin bir süre soğuk olur o taraf :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 Beğeni

MArjinal gruplarda karıştımı gaz ,plastik mermi manyağı ederler :slight_smile:

2 Beğeni

Aman aman 1 Mayıs filan :joy::joy::joy: Olaylar olaylar :grinning::grinning::grinning:

2 Beğeni

Haksız yere gaz, mermi yenildiği nerede görülmüş :smiley: Taş maş atıp Telekom binasını ateşe vermeyeceğiz ya :smiley: Marjinal grupları da bir zahmet barındırmayalım arada. Hiçbirşey yapmayarak birşey elde edemeyiz maalesef.

Hiç olumsuz bir durum olmadığını farz ederek konuşuyorum. Orda tüm izinler alınarak ki vermezler :slight_smile: toplanılsa dahi ve bu binlerce kişi olsa dahi sanıyormusunuzki dikkate alınacak . Medyaya çıkar 2 gün konu olur sonra başka bir gündem olur unutulur gider . Herkeste unutur gider. Bu süreç bu şekilde ilerlemiyormu :slight_smile: Haksız yere Türkiye Cumhuriyetinin Paşaları ceza evlerinde can vermedimi sonrada serbest bırakılmadımı bütün sorumlu amerikalı hoca denip :slight_smile: Bakın bunları bile bu halk unuttu :slight_smile: demek istediğim bu .

1 Beğeni

Heeee Gezi’de yaşadık işte :joy: Soracaklar noluyo len, biz de diyeceğiz “35b” eyvah eyvah :rofl::rofl::rofl:

35b dedikçe gecek cobu hahahaha :slight_smile: Aradanda güzelce söve söve hahahaha

1 Beğeni

Hahahahha kalsın aman aman 16mbit olmadı dumanla yazarız :rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

Haklısınız vazgeçiyorum bu yöntemden :slight_smile: Bunları rahatsız edecek yöntemler lazım o zaman. Telekom’a, BTK’ya, altyapı bakanına artık nerelere atabilirsek herkes günde 5er mail atsın bir aksiyon alınana kadar. Iphone kullananlar varsa bunun için otomasyon bile yapılıyor, belirli saatte kendi mail atıyor. Artık ya iletişim servisini kapatırlar ya sorunu çözerler :slight_smile:

Ben sahsen Turktelekoma cimer btk acikkapı dan aylık yazıyorum :slight_smile: Adresimde Proje onaylandığı halde her ay aynı kopyala yapıstır birebir aynı cevap geliyor :slight_smile:

hahahaa değişik bir bakış açısı :slight_smile:

1 Beğeni

Tatlı su solcuları gibi siyasi oluşumlar birazda devrimci kişilikler filan kastım her olayda bitiyorlar

1 Beğeni

Bence en güzeli bu yılın sonunda 100 mbps hız alamayanlar resimli kanıtıyla cimerden ulaştırma ve altyapı bakanlığını sıkıştıralım, trt’de veya anadolu ajansında yazılmış 100 mbps vaadini içeren bir haber resmini de linkiyle kullanalım. Ben öyle birşey demedim veya yalancı basından haberi almışsınız da diyemezler.

1 Beğeni

Haklisin icin komim tarafi gecen eternal fire cs go oyunculari ve fuat oktay yayinda idi sorulari cevapladi fiber altyapinin yetersizligi ve ping sorunlari fuat oktayin cevabi ise elimizdeki veriler avrupadan daha iyi hizmet ve en dusuk ping suresi temsil ediyor isin komik tarafi bu bu veriler nereden alinmis belli degil 2023 e kadar 100mbit dedikleri vdsl ben ne yapayim eski teknoloji adamlar yeni sistemler çıkarıyor biz daha yeni fibere merhaba diyoruz o da gelir ise şansimıza suc onlarda degil halk olarak bizde. Onlari biz getirdik insallah fiber yatirima agirlik verirler

1 Beğeni

veri hangi veri :slight_smile: TUIK te veri açıklıyıp duruyor canları sıkıldıkça başkanı değişiyor :slight_smile: enflasyon verileri gibi verilermi hahahaha

Aman hocam oralara girmiyelim sonra forumca alirlar bizi hic gerek yok :cowboy_hat_face::see_no_evil:

1 Beğeni

ne dedimki yahu ben demiyorumki veriler oyle diyor :slight_smile:

Hahaha hocam veriler oyle diyorsa öyledir kesin🤭

1 Beğeni

Bence de boşverelim, sonuçta forum ortamı. Rahatsız olanlar dolanıyor bile :joy:

dediğiniz gibi forum ortamı ama rahatsız olanlar da hürce fikrini beyan edebilir bende buyuk bir zevkle medeni bir sekilde cevabını verip cevap veremez hale getirebilirim :slight_smile: Ama yeri burası değil haklısınız .

1 Beğeni