Superonline

Superonline yine bir şeyler deniyor galiba

1 Beğeni

superonlienın fıber doseme seklı bu sekılde burdada 3 yıldır aynı sekılde her tarafa dosedıler ana caddeye 50cm kazıp ıcıne boru atıp 100 mt de logar koydular superonline fıber yazan,1 ay oncesınde evın yanından gectı 5 mt yanımdan yetkılıye soyledım saha ekıbınden tek ozel bınaya veremeyız dedıler cok olursa sıte v.s baglarız dedıler…evın yanından gecıp alamamak o zaman fıber var faydalanamılyoruz -_-

1 Beğeni

Demekki isterlerse baglanabiliyormus ugrasmak lazim o zaman…
Ana caddeden hem telekom hem superonline fiberi dosedi.
Telekom saha mudurluge gittim yetkili kisi yok dediler telefonumu yazdirdim 15 gun sonra aradi bakmis oldugu yere projeye eklemeye calisayim dedi bayramdan once telefonla gorusmede onaylandi galiba dedi araya bayram girdi gecti 3 defa telefonla arayip mesaj attim…ofiste diilim sistemde bakip donerim diyor donus yapmadi hic

20 gun kadar oldu superonline yeni dosenen fiber icin tek binaya veremeyiz dedilerdi .yetkili kisiyi gorduk tekrar 3 kisi alacaz dedim telefon no aldi mudur ile goruseyim dedi oda dönus yapmadi hic.
Tv de reklamlar yaparlar her yeri fiberliyoz…fiber gelip gecti vermiyorlar :frowning:
2 firmanin birinden alirmiyim dedim ama olumlu bir donus yapmadilar.
Arsama 5 mt uzakta telekom ve superonline altyapilari…
Bende yillardir beklenen fiber geldi diye sevinmistim . :slight_smile:

Gigafiber belki bir gun yetisir dicem fakat su an icin bizim buralarda gigafiber projesinde yok

Valla bana 150 TL 1000/1000 fiber vermezlerse bırakmam TurkNet 'i umrumda olmaz yani zaten şu an 96/8 alıyorum tertemiz

2 Beğeni

Süperonline candır. 1 ay önce kablolar çekildi sokak sokak fiber aktif ediyorlar.

2 Beğeni

süperonlinenin, sözleşmedeki eş zamanlı bağlı cihaz limiti, 5tb download limitini, bunlara bakarak tek taraflı fesih hakkı ve indirimleri talep hakkını ne yapacağız peki?

gözümde sömürü düzeni işleten ttnet den bir farkı yokdur.

kanımca yeni aboneliklerinde sıkıntıları var,
ya performans işletiyorlar, yada süreki yeni personel üzerinden tanış aileleri abone yapma gibi bir yayılım politikası üzerinden hareket ediyorlar…

Abiler aklıma bir şey takıldı turkcell fiber döşüyor ya şimdi ben onların altyapısını kullanıp türkneti kullanabilirmiyim? Kullanabilirsem çok iyi olur çünkü turkcell fiber döşediyse başka internet sağlayıcısı gelip fiber döşemez diye düşünüyorum??

15 aralık 2021’de kazı yaptılar sokakta o zamanda bu zamana kadar hiç bir gelişme yok diğer sokaklardaki binalara sordum 1 bina bile gitmemişler 5 ay oldu bekliyoruz bakalım ne zaman binaya çekmeye başlayacaklar

onların altyapısından türkneti kullanamazsın