Süperonline Fiber'e Geçeyim Mi?

Bende İstanbul’da yaşıyorum. tracert vie.valve.net üzerinden ne kadar ping alıyorsunuz?

1 Beğeni

o kadar detaylı bilmiyorum hiç incelemedim ama modem üzerinden dns engellemesi var 1.1.1.1 gibi dns adreslerini modemden değiştiremiyorsun bilgisayardan değiştirsemde fayda etmedi superonline geçmeyi düşünürseniz gpon ont takılmasını isteyin wi-fi 6 gpon ont destekli modem taktıkları zaman eliniz kolunuz bağlanıyo kendi modeminizi kullanamıyorsunuz.

Mac kilidi konuyor onu klonlayarak kullanmak mümkün hocam. DNS için de root olmanız lazım modemde ya da admin ancak öyle değiştirebilirsiniz. Diğer türlü kabul etmez. Müşterisini ■■■■■ yerine koyuyor ya bu şirket işte o nedenle sevmiyorum işte

35-50-100 ve 200 paketlerde wifi6 kampanyası yaptılar sonuç olarak fiber ve fiyatları turktelekoma göre daha uygun. Nadiren de olsa bu hizlar gelebiliyor

1 Beğeni

ankara üzerinden valve 55ms valorant 15ms
*SOL altyapısından aldığınız zaman o fiyatlar değişiyor hemen hemen sol ile aynı fiyata geliyor direkt sol bağlatmak daha mantıklı bence.

1 Beğeni

aynı şekilde ankara’da da mahalle mahalle değil ilçe ilçe döşemeye başladılar :smiley:

1 Beğeni

Evet inanılmaz hızlı ve özveri ile çalışıyorlar.

1 Beğeni

@cmay60 @hahamyan modem değiştirmek isterseniz bilgi verebilirim. Türk telekom fiber ve TurkNet fiber alt yapıları için

Sol dede aynı şeyse olabilir.

1 Beğeni

TurkNet gigafiber 1. Turkcell fiber 2. Sırada sen karar ver

2 Beğeni

Vodafon :slight_smile: 500 500 :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bırakın Vodafone yi gigafiber hariç Superonline fiberin yerini TTNet de Vodafone de tutmaz

1 Beğeni

Firmada çalıştığım için demiyorum Vodafone de kaliteli hizmet veriyor özellikle Superonline altyapısında. ( İşe yeni başladım :slightly_smiling_face:.)

1 Beğeni

Superonline altyapısı ile diyorsun ama bak

1 Beğeni

100 lük paketi modem dahil kaça satıyorsunuz SOL altyapısında

1 Beğeni

Ben satışla ilgilenmiyorum hocam :slightly_smiling_face:.

Keenetic Omni DSL ve Mi Router 4A Giga ile OpenWRT kullanıyorum hocam bütçem elverirse Hero DSL’e geçmeyi planlıyorum.

Ont Gpon cihazı olmadıgı için modem değiştiremiyorum

kaçlık paket kullanıyorsunuz.

200 mbps kullanıyorum