Superonlıne altyapısı

Çok saçma ve çok mantıksız inşallah tt de aynı politikaya Geçmez ömür boyu vdsl mahkum olmayız tt fiber aktif oldugunda ben tt üzerinden TurkNet 'e devam edicem

ben bireyselde superonline ı bugun iptal ettim ve basvurdum aktif oldugu gibi hemen arayarak 100 e cıkılabiliyormus. Altyapı tatamiyle Superonline ve yurtdışı çıkışlarıda gene superonline şebekesindenmiş.

Zam yapacaklar :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: (20)

Zam Turknette yapacak :grin: hatta nisan öncesi ertelenen fiyatlar ilk aciklandigindada yapti :grin: birde sol kendi altyapisinda sifir problem 5 sene kullandim 2-3 u gecmez musteri hizmetlerini aramam.

Çünkü taahhütsüz :man_shrugging: TurkNet in tek farkı aylar öncesinden bunu bildiriyor olması.

Haziranda yapacagi zammi geri ceken de TurkNet , haziran 2023 zam yok sozu vererek sitesinden kaldiran ve zam yapacak olanda TurkNet.

4 Beğeni

Açıklama yapıldı bununla ilgili.

Verilen sozlerden geri donulmesi ile nerde yapildi aciklama acaba :slight_smile: bunun nasil bir aciklamasi olabilir bu arada:)

Bu mesaj ne anlama geliyor(Zam öne çekildi) 1 mayıs itibari ile zamlı tarife geçerli - EFG tarafından #4 Haziran 2023 ile ilgili daha bir dönüş olmadı zaten sabit fiyat garantisi vermesi de mantıksızdı. Zam Mayıs a çekilince yılda Bir defa zam yapıyoruz sözünün geçerliliği devam ediyor mu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Ve Kendi sayfasında da böyle bir cevap var sorunuza istinaden.

Peki haziran 2023 sozunden donulmesine sayfadan kaldirilmasina ne diyorsunuz ki ben sirketimi o soze istinaden uye yaptim ve ilk zamda btk ve tüketici haklarinda hakkımı arayarak sikayet ve resmi mercilere gerekirse sirket avukatim vasitasiyla gerekli aksiyonlari alacagim :slight_smile: Bu forumda gozlemledigim TurkNet fan ları var ve dogruya dogru yanlışa yanlış deme yetilerini kaybetmisler. E sizde bir moderatörsünüz normal olarak bu sekilde savunmanıza şaşırmıyorum. Facebook vs diger sosyal mecralarda diger iss lerinde sayfalarını takip ederseniz burda tü ka ka diye lanse edilen firmalara Turknetten ciddi anlamda gecis saglayan ve insanlar var son dönemde . Ama doğru beyenmeyen gitsin baska iss e soylemlerinede denk geldim burda.

Evet ben gönülden destek veriyorum TurkNet e. Ama sizinle aynı faturayı ödüyorum. Ve seçme hakkımın olduğunun farkındayım. Bu kişisel cevap yeterli mi?

1 Beğeni

Ek olarak bu da fatura bildirimim.

Yasınızı bilmiyorum yanlıs anlamayın lutfen ben kurumsal bir firmanin yoneticisiyim ve uzun yıllardır ticaretin icindeyim. Ticarette söz senettir. Reklam musteri cekmek amacli bir söz verilip sonrasinda her ne olursa olsun firma o sozunden donemez . Biraz argo olucak ama bu ticaretin kurumsallığın raconuna ters bir hareket olur. Bu tavrı kurumsal bir firma sergileyemez sergilememeli

1 Beğeni

Buna gerek yok ben size bedava hizmet veriyorlar iddiam olmadiki :slight_smile: Ben onuda belirttim TurkNet fan ları var dedim zaten sizde onlardansiniz demekki :slight_smile:

Fan yada destekçi siz nasıl tabir etmek isteseniz ama bu yazdığınız cümleyi kendi açımdan kabul etmiyor. TurkNet çalışanı Enes Bey e sorabilirsiniz isteseniz TurkNet in kararlarını ilk haber alanlardan olarak nasıl karşıladığımı. Doğruya doğru yanlışa yanlış dedim ve bu huyumdan da vazgeçmeyi düşünmüyorum. Konuya gelirsek zaten TurkNet kendi web sitesinde sorunun cevabını vermiş. Ama yılda bir defa zam yapıyoruz cümlesi geçerliğini koruyor mu bilgim yok maalesef.

1 Beğeni

Burda yanlıs olan haziran 2023 e kadar 1 yıldan uzun bir sure var :slight_smile: Ülkenin sartlari ortada zam yapmasi gayet normal bunda hem fikirim fakat web sitesinde haziran 2023 deyip sonra kaldirip ilerde zam yapacak olmasi etik degil. O ibare hic olmasaydi ve zam olsaydi emin olabilirsinizki zammi savunanlardan biriside ben olurdum :slight_smile:

2 Beğeni

Evet bu konuda çok haklısınız. Taahhüt yok ama firma bize taahhüt ediyor diye güveniyordum açıkçası. Büyük ayıp oldu o ibareyi kaldırmak. TurkNet’den beklemezdim.

Bakalim insallah ibare kalkmadan once uye olanlara sozlerini tutarlar yapması gereken bu bence

1 Beğeni