Sunucularda problem mi var?

TurkNet sunucularında problem mi? nttgame.com sitesine girerken sürekli cloud hatası alıyorum farklı servis sağlayıcıları ile denedim o zaman normal şekilde açıyor sorun nedir?

DNS olarak cloud (1.1.1.1) kullanıyorum siteye erişimde bir sorun çıkmadı.

zaten o DNS’i kullanıyorum yine aynı, otomatik yaptım yine aynı. Modeme reset atınca düzeliyor sonra yine aynı oluyor. Farklı bilgisayarlardan da denedim yine aynı.

Çok ilginç doğrusu. Belki benim kullandığım sabit ip adresi ile ilgili olabilir. Güvenli internet hizmetini kapalı olup olmadığını kontrol edin ayrıca ipv6 kullanıyor iseniz sadece ipv4 şeklinde erişim sağlayıp deneyin.

İpv6 kullanmıyorum. Güvenli İnternet profilim kapalıydı zaten. Herhangi bir sorun yoktu şimdiye kadar. Hatta sorun tarayıcıdan kaynaklıdır diye de çerezleri sildim sıfır tarayıcı yükleyip farklı bir bilgisayardan denedim yine olmadı. Modem kapatıp açınca düzeliyor.

Bende sabit ip yok. Ben sorunsuz açabiliyorum cloudflare dns ile.

Ben neden açamıyorum modem kapatıp açamadan anlayamadım. Sorun nedir acaba?

Sizin için denedim sorunsuz erişebildim

Gerçi son 3 gündür wifi dan clash of clans oynayamıyorum ben de. Wifi ile oyunu açarsam bağlantı hatası veriyor veya savaş bulması çok uzun sürüyor. Destek kaydı açmaya korkuyorum :sweat_smile:

:slight_smile: var bir sıkıntı gibi ama anlayamadım.

Şuan bende girebiliyorum açılıyor. Fakat bir süre sonra modem kapatmazsam açmıyor. catcpa_resp hatası veriyor.

Merhaba Giremediğiniz siteye ping atabiliyormusunuz? tracert sonlanıyor mu?