Sultangazi gigafiber?

SULTANGAZİ 50.YIL MAHALLESİ BİNA DIŞINA BEYAZ KUTULAR TAKILMIŞ ACABA TurkNet Mİ GELDİ :smile: BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ ?

Gigafiber kutusu siyahtır diye biliyorum. Gidip 1 bakın ne yazıyor. Ama mahalleniz proje içerisinde sokak olarak bilemeyeceğim…

Yok hocam o konuda bi standart yok hangi sene hangi kutuyu satın aldıklarıyla ilgili eski kutular beyaz

İşyerimin olduğu caddedeki tüm kutular beyaz mesela kendi çektiğim foto bu

Aynı kutular burdakilerde ama etiket yok kablo üzerinde. Bir kaç konudur soruyorum ama bölgemizde planlı bir çalışma varmı diye ilgilenen yok malesef. @EFG @ModeratriX

kalın olan kablo turuncu ise yüksek ihtimal telekomundur… yakınına gidip okuma veya fotosunu çekme şansınız varsa burdan söyleriz ne olduğunu…

1 Beğeni

Turuncu kablo ama telekom olmadığına eminim çünkü telekom evin içine kadar fiber kablo getirdi ve bina girişine siyah bir kutu yerleştirdi aylar önce.

Bu görseldeki kutu bir kaç gün oluyor takılalı.

1 Beğeni

telekom kutusuna benziyor kabloların üzerinde yazar hangi issye aitse?

2 Beğeni

Yine hayallerimiz yıkıldı. Süperonline yapmış.

1 Beğeni

Hayalleriniz neden yikildi en azindan fiber turkcelin fiberide guzel

1 Beğeni

Hocam telekom fiber geldi superonline geldi ama 100mbps sınırı olduktan sonra. Ben vdsl de 100mbps alıyorum zaten

süperoonline 1 gbps veriyor kendi altyapısından

1 Nisan sonrası herkes 1 Giga verecek tabi düşük upload ve yüksek maliyetler ile

Hocam vermesine verirde fiyat ne olur peki sonuçta işin ucu turkcell e çıkıyor. Fiyat politukasını az çok herkes biliyor turkcellin.

400 tl 1000mbps fiber

O yüzden turknetin gelmesi lazım 2km gerimize kadar gigafiber gelmiş inşallah burayada gelir @EFG

sen 2 km diyosun hocam benim 3 sokak üst tarafıma getirdiler 1 sene önce hatta 1.5 sene önce sonra çalışmaları durdurdular :slight_smile:

1 Beğeni

Hahaha çok kötü durum bu

Yapacak birsey yok hocam listedeysen sizede gelir vdsl ve fiberin arasinds fark cok diye biliyorum en azindsn fiberiniz var diyelim turknetin olmasini bizlerde isteriz ama bir yerden destek gelmesi lazim bence TurkNet 'e yavas ilerleniyor

Merhaba @ali06, bulunduğunuz bölge planlı iş listemiz arasında yer alıyor. Ancak net bir süre bilgisi veremiyoruz :frowning: Beklemede kalmaya devam edin lütfen. Bir süre bilgisi alabilirsem size mutlaka geri dönüş yapacağım.

1 Beğeni

İnşallah bir gün İstanbul Bağcılar içinde bu tarz bir cümle kurarsınız.

1 Beğeni