Steamde 1000mb giga fiber ile 65mb in üstüne çıkamıyorum

steamde normal bir şekilde indirme yaparken 60 mb e kadar hızlıca geliyor sonrasında orada takılı kalıyor yükselmiyor başka bir arkadaşımda 99 mb e kadar çıkıyor nasıl düzeltebilirm bu sorunu @alperenatici

Steam bazen bu kadar hızlı bir şekilde download yapmak isteyen müşterilerine güvenlik gereği sınır koyabiliyor otomatik olarak. Buna kullandığın donanımdan proğramlara kadar herhangi birşey sebep olabilir. Sanırım güvenliklerinde yapay zeka benzeri bir yazılımları var bu konuda. Arada izin veriyor olabilir. Hatta aynı download için arada tam download hızı ara ara da düşürüyor olabilir. Bunun İSS ile ilgili olacağını sanmıyorum ama binbir türlü saldırı şekli olduğu için en detaylı bilgiyi Steam’in kendisinden öğrenebilirsin :wave:

Ben hiç bir zaman göremedim 60 mb in üstünü arkadaşla aynı anda yaptık onun ki 99 mb e kadar çıkıyor benim steam e mi yazmam lazım

Ayarlardan indirme bölgesini değiştirerek dene kullandığın server yoğun olunca tam hız alamıyorsun.

Screenshot_2

steam de zaten sınır var knk normal

En guzeli once Steam e yazmak. Diger sitelerde sorun yasamiyorsan en net cevabi onlar verecektir👍

Yazdım bakalım ne olacak

1 Beğeni

TurkNet-İstanbul u seçmem rağmen aynı

Sınır var ama benim arkadaşımda oluyor

Istanbul stabil olmaya biliyor. Ankara yada İzmir kullanıyorum.

Onları da denedim ancak sonuç aynı

Selamlar @Zerox, farklı platformlardan indirme yaparken aynı problemi yaşıyor musunuz?

Mesela epic games de ve riot games de 100 mb e kadar çıkabiliyorum

Anlıyorum. Öyleyse internet hizmetiniz ile alakalı değil, platform özelinde bir sorun yaşanıyor. Aksi taktirde hiçbir platformda bu hızları alamazdınız. Biz TurkNet olarak platformlar için bir kısıtlama yapmanın aksine, bu platformlar ile özel anlaşmalar yaparak yüksek download hızları sunuyoruz. (bknz: Netflix ve Steam'de Zirvedeyiz — TurkNet) Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek, download ayarlarınızı kontrol etmek ve steam ile iletişime geçmek probleminizi çözebilir.

1 Beğeni

Tamam dır sağol un