Statik ip talebi

Statik IP’ye sahip olmak için kaç gün gerekir? Diğer operatörler birkaç saat içinde statik IP’yi etkinleştiriyor, 4 gündür bekliyorum ve hala hiçbir şey yok. Kurumsal musteriyim

Merhabalar, anlık olarak sizlere statikIP hizmeti tanımlıyoruz aslında… Nedenini sorgulamak gerekiyor. Bana kurumsal müşteri hesabınızın müşteri numarasını bu durumu belirterek özel mesaj atın. Ben size yardımcı olmaya çalışacağım.

2 Beğeni

@wbtcpip, arkadaşlarıma durumunuzu ilettim. Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.

tsk ederim, simdilik 24 saat daha geçti kimse ilgilenmedi … islerim için statik ip gerekiyor. Bu hafta vermezse baska operatore geçecem

1 Beğeni

bugun de kimse ilgilenmedi …sabir kalmadi … TurkNet gerçekten hayal kirik …yarin sabah iptal edip unutmak istiyorum bu firmayi …hosça kalin

1 Beğeni

Merhaba, dilerseniz VPN satın alabilirsiniz. Kurumlar arası ofislerinizi bağlayabilirsiniz. Ve ya işiniz için sabit ip ihtiyacınızı giderebilirsiniz. https://parantez.org/ 'dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

bu sabah statik ip verdiler

2 Beğeni

Arkadaşlarıma konu hakkında bilgi vermiştim. Neden size tanımlanan statıpIP bu kadar uzun sürdü onu sorduruyorum. Lütfen farklı bir yaşarsanız bana özel mesaj üzerinden ulaşın. Ben elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

3 Beğeni

@EFG teşekkür ederiz. Her zaman ki gibi yine iş başında :pray::blush:

3 Beğeni

herkesten tesekkur ederim. sonunda ftp sunucuma dışarıdan bağlanabiliyorum, üstelik statik ip ile internette gezinmek çok daha hızlı