Statik ip hizmeti alıyorum fakat ip statik ip değil

Merhabalar dün aktifleştirilen hizmetimi kullanamıyorum, ip hala cgn nat olarak gözüküyor, yetkili abilerimizden bi araştırmasını istiyorum, destek talep e 5 gün sonra göndü zaten, tekrardan açtım arıza kaydı ama hala bi ne geri gönüş vb yapılmadı, ayrıca bilgiler sms olarak gelecektir demişti fakat hiç öyle bi durum olmadı, benim kafam allak bullak oldu, otomatik tanımlanıyordu diye biliyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler

Modeminizi kapatıp yeniden açmayı denediniz mi?

evet denedim hocam, bi etkisi olmadı modem arayüzünde + TurkNet 'te 100.xxx.xxx.xxx diye giden bi ip var speed test vb. uygulamalrda ise 159 lü bi ip var

TurkNet IP adresini tanımlarını bilmiyorum ama normalde dışarıya çıkan IP adresin başka olur local da kullandığın başka olur. 100’lü IP TurkNet Online İşlem Merkezi de bizde de öyle :slight_smile:

hocam orasını bende biliyorum da ben statik ip istedim port vb şeyler açmak için, yoksa orasının öyle olması normal biliyorum :slight_smile: statik ip de iç ip de dış ip de aynı oluyor biliyorsunuzdur

Statik ip hizmetinizi ne zaman talep ettiniz? Tanımlama işlemi belli bir süre sonra yapılıyor.

kasım aynın başında istemiştim dün bu saatlerde aktif ettiler, ya tanımlama süresini geçtim destekteki arkadaş bilgileri sms olarak attık diyince heralde manual yapıcam dedim, sonra araştırınca otomatik gelmesi gerektiğini öğrendim, destekteki arkadaşın sms falan demesi bi kafa karıştırdı çünkü gelen giden sms yok xD

Ara ara modemi kapatıp açın eğer müsait ise. Tanımlama için arka planda ki çalışmalar tamamlanmamış olabilir. Ayrıca destek kaydınız varsa oradan da talebinizi iletebilirsiniz.

tamamdır hocam deneyeceğim. Sağolun

1 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi, teknik & destek, statik IP başlığı altında tanımlı statik IP numarası varmı. Yada hizmetlerim başlığı altında

Bu başlık altında aktif yazıyor mu

hocam bu şekilde her şey

Burda yazan statik ıp modemde görünüyor mu.
Eğer burdaki ıp ile eşlemiyorsa
Teknik & destek
Yardım merkezi
Ek hizmetler
Statik ip hakkında başlığı altında destek kaydı açın durum kısa ve anlaşılır şekilde yazın.

Statik ip’yi siz gizlediniz dmi. Normalde orda statik ip numarası yazıyor mu

yok hocam yazmıyor hiçbir şey

Burdan durumu iletin. Gerekirse 0 (212) 703 43 71 bu numarayı arayın

hocam durumu ilettim fakat 2 gündğr dönüş olmadı twitter dan desteğe yazdım geri dönüş yapılacaktır diyor o kadar, yani zaten açtırana kadar 9 gün geçmişti 9 gün sonra geri dönerler heralde, bu numara nerenin numarası ?

Statik ıp hizmetinizi sonlandırın ve tekrar başvuru yapın. Sistemsel bi hata oldu büyük ihtimalle.

hocam iptal edemiyorum bile o derecede bi sorun var

kafayı yiyeceğim sırf bunun için iptal edicem ya bunu @ModeratriX hocam bi bilginiz var mı, şikayet hattınada bağlanmıyor kapanıyıor direk

1 Beğeni