Sorunum çözüldü Teşekkürler

Merhaba sevgili TurkNet forum üyeleri
Uzun zamandır yaşadığım sorunlar nedeniyle maalesef benim de sinirlerim bozulmuştu aboneliğimi iptal etme aşamasına kadar ilerlemiştim. sebebide TurkNet müşteri hizmetlerinin bana yardım etmeyeceklerini düşünmemi sağlayan bazı kişilerdi. Sosyal medya destek gruplarında, forumlarda, YAPAdan hiçbir şekilde Vaeye geçişimin sağlanmayacağını böyle birşeyin mümkün olmayacağını söyleyen, benimle ilgilenilmeyeceğini belirten kişiler bitmek bilmiyordu. Benim gibi sorunlar yaşayan bir sürü forum üyemizin olduğu kanaatindeyim. Benden siz değerli kardeşlerime, abilerime bir tavsiyedir gerekli şekilde OİM üzerinden destek talebinizi açın illaki size dönüyor ve aşırı derecede ilgili şekilde yardımcı oluyorlar. Başta @bekir.kopuz bey olmak üzere tüm forum ekibine ve TurkNet destek personellerine teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten çok yardımcı oldular 3 defa arayıp bilgilendirdiler ve parantez içinde söylüyorum sorunumla ilgilendiklerini hissettirdiler. Destek kayıtlarında oluşan yoğunluk sebebiyle birkaç saat geç cevap alabilirsiniz ama sorununuzla ilgileniceklerine de emin olabilirsiniz. Ben sizlere yaşamış olduğum tecrübeyi aktarmak istedim iyi forumlar iyi günler TurkNet üyeleri :))

1 Beğeni

Bencede haklısın biraz aksattıklarını düşünmüştüm ama 2 kere türk telekom ekibi gönderdiler ayrıca bugün birden dsl ışığımın yandığını gördüm. Bazı insanlar hizmeti kötülüyorlar evet birazcık aksatma var ama illa yardımcı oluyorlar

3 Beğeni

Malum virüs yüzünden tüm şirketlerde firmalarda aksamalar, yoğunluklar olabilir. Sanırım ilgilenme süreleri bölge bölge değişiklikte gösterebiliyor. Sorunum için bana ulaşıldı direk tt ekipleri gelip port sorunumu çözdüler şimdi vae içinde 3 iş gününde gelecekleri söylendi. Kübra hanım arayıp bilgilendirdi gelişmelerdende haber vereceklerini söylediler. Şahsen hizmet kalitesinden ve hızından çok memnun kaldım. Sorunsuz kesintisiz bir gün dilerim iyi günler, iyi forumlar :smiley:

2 Beğeni

Merhaba,

Keyifli kullanımlar dilerim :mask:

1 Beğeni