Sorun nedir yardımcı olurmusunuz

Sıkıntının ne oldugunu anlayamadım pc den test yaptıgım da normal görünüyor fakat TV den test yaptıgımda yarısı kadar bir hız bile çıkmıyor ikiside kablolu test tv de olan apk larda sürekli donma mevcut sorun nedir bilenler yardımcı olabilir mi

Mehmet Bey, Merhaba bu sorunları akşam saatleri içinde mi yaşıyorsunuz?

Evet genelde akşam saatlerinde oluyordu işin garip tarafı herkeste olur bende olmazdı şimdi ara ara bende de olmaya başladı destek kaydı açmıştım baktım bir yere varamıycaz kapattım

Hocam tv ile pc de aynı saatte mi test yapıyorsunuz?

Evet eş zamanlı olarak

Yani bu durumda tv nin wifi alıcısında sorun var gibi gözüküyor (eğer ikiside 2.4 ghz ile test yapılıyorsa ve ikiside modeme aynı uzaklıkta ise) Eğer wifi ile test yapıpmıyorsa. Tv ye giden lan kablosunu pc ye takın pc ninkini tv ye birde o şekilde test gerçekleştirin

İkiside kablolu baglantı ile yapıldı kabloları degiştirdigim de degişen Bir şey olmuyor

Sorun ozaman tv de gözüküyor hocam elimizdekilere bakarak. Ama nasıl çözeceğin konusunda fikrim yok.

Akşam belirli saatte bu sorunu yaşıyorsanız büyük ihtimalle yaşadığınız sorun saturasyon. Sizde bu zamana kadar olmadığı bundan sonra olmayacağı anlamına gelmiş olmuyordu malesef. Çünkü yapılan çalışmalar biten yerlerde sorunu çözülen aboneler de var. Sorunu yeni başlayan abonelerde.

1 Beğeni

anlık olarak böyle şimdi bu saturasyon sorunu mu demek 75lik paketteyim

peki ne zaman düzelecek???

Büyük ihtimalle öyle

Üzerinde çalışıyoruz falan diyorlar ama net bir tarih yok.

Bakın bilgisayar da hızınız yüksek ise TV de nasıl ona bakın aynı anda ölçüm yapıyorsanız TV düşük ise mutlaka eternet kartında sorun var bence

Çalışmalar devam ediyor. Tüm Türkiye’de, çözüm tarihi belli olduğu zaman gerekli duyurular yapılacaktır.

Hocam eternet kartım da sorun yok kabloları degiştiriyorum birşey degişmiyor ayrıca sorun yoktu kısa bir süre önce başladı ping fırladı hız düştü oyun oynayamıyorum TV de apk lar düzgün çalışmıyor

Bilgisayar da varmı peki düşme hızda o önemli birde hat değerini atarsanız sürekli mi olmaktadır bu sorun ara ara oluyor ise olduğu anda atarsanız dsl bilgileri ni

Sürekli yok mesela şuanda yok ama akşam belli saatlerde başlıyor ve ciddi olarak kötüleşiyor dün akşam bir maç seyredemedim dedigim gibi bende sorun yoktu herkes te varken hat degerlerimi de atarım

1 Beğeni