Sorun altyapı mı yoksa modem mi?

Merhaba internette iki cihaz bağlı olduğunda sıklıkla hattım ve internetim kopuyor sorun altyapımda mı yoksa modemindemi yardımcı olur musunuz

Modem arayüz bilgilerim:

Kablosuzla alakalı bir sorun olabilir, başka modemde denediniz mi?

Hayır maalesef deneme şansım yok sizce modemde mi sorun olabilir

Aynı anda iki cihaz bağlanınca DSL ışığı ya da internet ışığı bunlardan biri mi sönüyor?

Modem üzerindeki tüm ışıklar sönüyor sonra geri geliyor

1 Beğeni

Başka modemde denemenizde fayda var. Satın almadan önce bir komşunuzdan başka bir modem rica edin bakalım aynısı olacak mı?

Tamam çok teşekkür ederim sağolun

Modem Marka modeli ve versiyonu nedir? Bir de firmware sürümü kaç?

TP Link 9970v3 sürüm: 16.09.30.01005

19.04.19 a guncelleyip deneyin isterseniz için İndir TD-W9970 | TP-Link Türkiye

malesef olmadı:‘‘Yüklenen dosya cihaz tarafından kabul edilmedi’’ diyor

ikinci el güncel sürümlü cihaz alacağım artık yardımınız için teşekkür ederim

1 Beğeni

Önce ödünç bir cihaz bulup deneyin yada kendi cihazınızı başka bir internet hattında deneyin. Sonrasında keenetic marka modemlere bakabilirsiniz. Eğer bütçeniz uygun ise

Tp-Link w9970 modeline firmware yüklenemiyor maalesef.

V3 e yüklenmiyor galiba bende ki 9970 e yüklemiştim

V3 Telekom çıkışlı bir modem olduğu için kısıtlama getirilmiş sanırım. Telnet de de çoğu şey kısıtlanmıştı.

Root girişi yaparsa güncelleme yapabilir. Turk Telekom girişi ile ayarlara kısmi erişim sağlayabilir. Ama root ile bütün ayarları ve güncellemeleri yapabilir.

1 Beğeni

Root girişi ile denedim sonuç alamadım

Tplink Tdw9970 v3 modelini ben arkadaşın güncelledim. Root girişi ile. Hatta root girişi aktif değildi. Önce onu aktif ederek yapmıştım. Ama sizde olmaması tuhaf.

1 Beğeni

Bunu bir deneyin isterseniz?

https://www.google.com/amp/s/tosunkaya.com/turk-telekom-tp-link-td-w9970-root-sifresi-degistirme/amp/