Sonunda GİGAFİBERe kavuştum

Sonunda GİGAFİBERim geldi. Sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz Ankara Keçiören

3 Beğeni

Hayırlı olsun :grinning: keyifli uçuşlar :partying_face::sunglasses:

1 Beğeni

Teşekkür ederim @ismailaygn :relaxed:

2 Beğeni

GigaFiber konuları artıyor, @alperenatici keyiften havalara uçuyorr :crazy_face:

2 Beğeni

@shidgd21 hayırlı olsun hız testi yapıp buraya atar mısın

1 Beğeni

Merhaba Alperen bey,
Keşke bizde bize gelip gelmeyeceğini öğrenebilsekte havalara uçsak :smiley:

3 Beğeni

Hız testi değilde şöyle indirme yaparken ki hızını atıyım nazar değmesin :relaxed:

2 Beğeni

Hayırlı olsun, darısı başımıza.

1 Beğeni

Hayırlı olsun. Biz de bekliyoruz 6-8 hafta yazıyor sorgulamada. Hemen önümüzdeki binalara kadar geldiler. Bizim siteye kablo çekip kutu koymalarını bekliyoruz. Hız iyidir şüphesiz ama ping değerleri nasıl test edebildiniz mi? Bir de wifi ve lan hız farklarını paylaşır mısınız? Teşekkürler.

Keçiören’in neresi dostum

1 Beğeni

@alicolak09subat en kısa zamanda inşallah :relaxed:

1 Beğeni

Hayırlı olsun. :rocket: Biz de kendimizi TurkNet Gigafiberin kollarına bırakmak istiyoruz fakat 10 gündür hala başvuru tamamlanmadı. Bina içerisindeki kutuda sinyal olmadığını belirtti kurulum ekipleri. Altyapı ekibinin gelmesi gerekiyor fakat hiçbir gelişme yok. @alperenatici :roll_eyes:

Geç olsun, güç olmasın fakat diğer operatördeki taahhütün bitmesine de az kaldı. Süreç böyle uzarsa ve diğer operatörden taahhüt uzatmazsak bu sefer de port kaybı yaşayacağız çünkü binada boş port problemi de var. :upside_down_face:

2 Beğeni

Buna ben de katılıyorum, ancak son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde altyapı ağını genişletiyorlar. Kim bilir belki biz de tadarız GigaFiber’i.

Benim kutu takıldı pazar gecesi başvurdum babada altyapı yok dendi ama her gün 2 defa aradım cuma günü gelip direk kabloyu taktılar sinyalde vardı yani ama smsle ve aramayla altyapı tamamlanmadi dediler

Hayırlı olsun.

1 Beğeni

Başvururken internet sitesinde altyapı gözüküyor muydu?

Eve.t

1 Beğeni

Hayırlı olsun. O nasıl bir hız yahu🚀Öyle böyle kıskanmadım valla yalan yok😄Umarım bu mutluluğu yaşamak bana da nasip olur.

2 Beğeni

Hayırlı olsun darısı başımıza bizde sorgulama yapıyoruz sürekli 6-8 hafta sonra gigafiber evinizde diyor.

Kaç gb dosyanın boyutu hocam gigafiber olmasına rağmen 2 saat diyor ona takıldım bende :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Darısı başınıza ahada internet gitti sen kiskaninca :joy::joy: şaka şaka :joy: