Sokakta ki gigafiber kablosu koptu

Sabahtan beri internetimiz yok. Sabah Los yanıyordu daha sokakta yıkımda kablo kopmuş sonra ekipler yeni kablo baglantilarini yapti ancak ONT cihazında PON yanıp sönüyor sürekli. Kayıtta söylüyorum arıyorum ancak çözüm olmuyor kesinlikle. Destek no: 49137226

Merhaba kablo yenilemesi yapıldı ise gerekli kontroller yapıldıktan sonra büyük ihtimal internetiniz gelecektir bu gibi sorunlar 3 iş günü sürebiliyor.

3 iş günü internetsizlik kabul edilebilir değil sitelerinde dahi 48 saat içinde müdahale yazıyor. Arıza süresi dahada uzarsa Vdsl sağlayıcı arayacağım.

Benimde aynı durum başıma geldi. GigaFiber açtırdım 3 gün sonra apartman yıktı arkadaşlar…
Türk telekom gece gelip tamir etti.
TurkNet kullanıyorum ama Türk Telekom yer altına indirdi kabloları. Büyük ihtimal sizinde gelirler bu gece inşallah.

Kablo işini hallettiler her şey tamam da internet yok PON ışığım yeşil yanıp sönüyor.

Merhaba, buraya yazdığınız müşteri numaranızı arka planda ilgili birime aktardım, kontroller edildikten sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

Sorun cozuldu saolun

1 Beğeni

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. İyi kullanımlar dilerim.

1 Beğeni