Snr değerim

Dostlar merhaba, şu an 16mbit internet kullanıyorum. Paketlere baktığımda 70mbite kadar alabileceğimi gördüm. İnternet değerlerime bakarak 70 mbite yükseltsem kopma vs. yaşar mıyım?
11111111111111

Altyapı sorgulaması yapıp ekran görüntüsü koyar mısınız.
Hat zayıflama değeriniz güzel gözüküyor

1234566

Evet. Vdsl den hizmet alabilirsiniz. Onoine İşlemlerden paket değişikliği bölümünden geçiş yapabileceğiniz paket gözüküyor mu bir bakın. Yoksa destek kaydı açın. Halledeceklerdir.
Size ozelden bir link verdim. Oradan da bir sorgulama yapıp görüntüsünü koyar mısınız?

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Evet paket değişikliğinde geçebileceğim gözüküyor. Özelden attığınız linkten de sorgulama yaptım.
45678

1 Beğeni

Direkt paket değişikliği olarak girin o zaman. Kullandığınız modem neydi? Vdsl e gectikten sonra ayar yapmanız gerekebilir

2 Beğeni

Tamamdır çok teşekkür ederim. Modemim TP Link Archer VR300.

4 Beğeni

Bina içi ek varsa kontrol edin. Değerler biraz kötü gibi. vdsl değerlerinide atarsanız iyi olur.

Hat zayıflaması download 4.2 db gözüküyor ve 3 günde çok da fazla hata olmamış. Gayet güzel bence

1 Beğeni

Modeminiz uyumlu hemen talebinizi iletip VDSL hizmete geçin.

3 Beğeni

Merhaba @clkusu, VDSL geçiş işleminiz için bir kayıt oluşturduysanız bana kayıt numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Ben sürecinizi takip edip size yardımcı olmaya çalışayım.

1 Beğeni

Merhaba @EFG , online işlemlerden paket değişikliği yapmıştım dün halloldu. Şu an işlem tamamlanmış gözüküyor sıkıntı yok. Sadece interneti daha kaliteli almak için apartman içi kablolarımız eski onu da halledeceğim artık.

2 Beğeni

45 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.