Sizce neden internetim kesilmiş olabilir?

Online işlemlerden yapaya geçir belki gelir internet yapa bağlamış olabilirler

1 Beğeni

nasıl yapacağım hiçbir fikrim yok :d

adam yapa dan bahsetti bana zaten öyle bir şey anlattı

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Sizin sorununuzu arkadaşlarım tüm özverileri ile çözüme ulaştırmaya çalışyıorlar. Yerleşik Operatör’e arızanınzı ankastre kutunuza kadar kontrol edilmesi için talep oluşturulmuş. Gelişme oldukça size kaydınız üzerinden de bilgi vereceğiz.

1 Beğeni

bahsettiğim kablo bu bağlanmış halde yani pek anlamam bu işlerden hem öğrenmiş oluyorum hem de çözülür diye umut ediyorum.

destek kaydım üzerinden hep klasik cevapları alıyorum ama :frowning:

Biraz sabırlı olun. @EFG takipçisi olmuş konunun. Online işlem merkezi üzerinden takibini yapın.

üzgünüm ama gayet sabırlı olduğumu düşünüyorum sadece online işlemlerden bir sonuca varamadığımı belirtmek istedim yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

2 Beğeni

Sorun değil. Bol şanslar dilerim :pray:

1 Beğeni

O saatte gelip sizin portunuza başka kablo bağlamışlar anladığım kadarıyla. Sorun Türk Telekom’luk TurkNet’lik değil aslında. Talep oluşturulmuş beklemekten başka çareniz yok.

öncelikle selamlar türknetle telefonda konuştuktan sonra bana modemi sıfırdan kurmamı olmazsa elektrikçiyle iç tesisatı kontrol ettirmemi söyledi elektrikçi çağırdım iç tesisat olarak bir problem olmadığını söyledi ankastredeki portumda da bir sıkıntı yokmuş bana dediği ankastrene gelen kabloya sinyal gelmiyordur dedi ki gerçekten öyle eski adsl olan modemimi taktığımda dsl ışığı yanıp sönüyor sürekli ve bir de sormak istediğim bir soru var türknetin hangi altyapılarının yapa olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

aktif altyapımızdasınız derken bu yapa mı demek oluyor

bilmediğim için soruyorum

Evet yapa oluyor Aktif altyapı

bu attığım benim dairem için dediğim gibi elektrikçinin söylediğinden anladığım kadarıyla bana gelen hatta bir sorun olduğu iç tesisat olarak bir şey olmadığını söyledi teşekkür ederim :))

ben sanırım vae den yapaya geçirilmeye çalışıyorum şu an sormak istediğim birkaç soru var ne kadar sürer ve aboneliğimi sonlandırıp tekrar yeni bir abonelik açtırmak zorunda mıyım?

diğer bir sorum ise ben vaedeyken bağlı olduğum saha dolabı baya uzakta 2 km mesafe var bu yapaya geçtiğimde 200m ötemde ki saha dolabından alabilir miyim?

pek bilgili olmadığım için sizleri de yordum gerçekten yardımlarınız için çok teşekkürler :)) :heart:

YAPA’ da direkt olarak santral üzerinden hizmet alırsınız.

santral bana çok yakın şu an 10 mbps gösteriyor mesela sorguladığımda yapaya geçtiğimde 35 mpbs alabilir miyim?

Verilebilir hız 10 Mbps olarak gözüküyor bu da santralin uzakta olduğu anlamına gelir.Size yakın olan saha dolabı olabilir mi?