Sizce Bu Ne Demek?

Saat 20:00 dan beri internetim çok yavaş ve ethernet ışığım çok hızlı yanıp sönüyor.
Kontrollerim sırasında böyle bir teknik bilgi çıktı

Çökmüş yine TurkNet bende giremiyorum.

1 Beğeni

Yap boz oynuyorlar!

Birşeyler deniyorlar ama ne bir bilgilendirme ne de bir açıklama yapan var!

Bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkıyorlar…

1 Beğeni

Hala internetim çok kötü düzelme olmadı kayıt açalı hemen hemen 24 saat oldu ama ortada daha birşey yok…

Yükleme: Screenshot_20-07-21-23-30-56-66.png…

Atmış olduğum resimlerde tt yapmış olduğu bildirimleri anlamadım tam olarak

Eviniz müstakil mi yoksa apartman dairesi mi?

1 Beğeni

Apartman 1. Katta oturuyorum.

1 Beğeni

Bina girişinde bulunan Telekom kutusunda adınıza etiketli kablo bağlı mı boşta mı kontrol ediniz

1 Beğeni

Bağlı durumunda internetim şuan geliyor ama çok ağır ve kötü devamlı hatta kopmalar olmakta ethernet ışığı devamlı yanıp sönüyor bağlantı olmadığı halde.

1 Beğeni

TurkNet’den gelen kullanıcı adı ve şifreyi modeme kurdunuz mu? birde Modem arayüzündeki hat değerlerinizi gönderebilir misiniz.

2 Beğeni

Kurulumunu yeniden yaptım.

Bundan mı bahsediyorsunuz?

Hayır hat değerlerinin olduğu kısım burası değil. o sayfada hat zayıflaması maksimum hız snr değerleri falan olması gerekiyordu. @Hakan.Yildirim bakar mısın.

1 Beğeni

Sistemi Monitörü bölümünde xDSL İstatistiği bölümündeki bilgileri gönderin.

1 Beğeni

Dediğiniz kısımda bunlar cıktı hepsinin ss ni çektim

Değerlerde bir sorun göremedim. İnternet ışığınız mı yanmıyor ?

2 Beğeni

Ethernet ışığının yanıp sönmesi normal eğer kablolu bir bağlantı sağlıyor iseniz.

1 Beğeni

Ethernet ışığım çok hızlı yanıp sönüyor bağlı olmadığımız halde bile. Yarım saat veya 1 saatte bir ethernet ışığı kırmızı yanıp tekrar yeşile dönüyor.
İnternetim çok yavaşladı

İnternet ışığının hızlı yanıp sönmesi normal

1 Beğeni

Splitter kullanıyorsanız çıkarın onun dışında rj11 soketlerini yenileyebilirsiniz.

1 Beğeni

Teknik desteğe açtığım kayıttan sonra sorunum halledildi arkadaşlar. Ip çakışması yaşıyormuşum

1 Beğeni

Sorunun çözüldüğünde sevindim. Sebebini de paylaştığınız için teşekkürler. Konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. İyi kullanımlar

1 Beğeni