Sitelerin geç açılması ve bazen hiç açılmaması

TurkNet 75mbps paket kullanıyorum. Modemim ASUS DSL-AC750. Firmware sürümü 1.1.2.3.473.
Bazen ve hatta bugün sık sık hangi siteye girmeye çalışsam bazen geç yükleniyor bazen de hiç yüklenmiyor sekmeyi kapatıp yeni sekmede defalarca deneyerek girmem gerekiyor. İnternetimdeherhangi bir kopma ve aşırı CRC hatası yok. Sanırım modem ayarları ile ilgili bir durum bu. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?
Dsl ayarlarım:

Kablosuz ayarlarım:
Ekran görüntüsü 2022-01-16 153925

Dnslerinizi 1.1.1.1 ve 8.8.8.8 olarak değiştirin

Modem arayüzünden mi değiştirmem gerekiyor?

Evet

Merhaba, hattınıza tanımlı IPv6 var mı? IPv6 eğer hattınıza tanımlıysa modeminizde aktif mi?

Ipv6 tanımlı mı onu bilmiyorum ama modemden kapattım onu aktif değil yani.

Hocam bu ayarı yaptım fakat hız testlerinde normalde 65 mbps civarı alıyordum şuan 41’e düştü. Daha yüksek hız alabileceğim bir dns adresi var mı? Ya da dns değiştirmekten başka alternatif çözüm?
Hocam kendiliğinden düzelmiş 70 mbps alabiliyorum fakat bazı sitelerde yavaş açılma soru hala devam ediyor.

Bizimle DSL değerlerinizi paylaşır mısınız?

Dsl değerlerim bu şekilde hocam. Sorun gerçekten çok rahatsız edici. Çözümünü bulabilirsek gerçekten çok memnun olurum.
Ekran görüntüsü 2022-01-16 173649

Eğer modeminize ait 790 numaralı yazılım varsa ona güncelleyip deneyin isterseniz.
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC750/FW_DSL-AC750_1123790.zip

790 gerçekten sorunsuz bir sürüm ama onda da bazen lol gibi online oyunlarda anlık lag olabiliyordu. Yani 30 sabit ms bazen 200 300lere çıkıyor 2 3 saniyeliğine sonra geri düşüyor.

snr değeriniz sınırda ve hat zayıflamanız yüksek. İç tesisatınız da sıkıntı olabilir. Kontrol ettirmenizde fayda var.

Sürüm olarak 790 mı daha iyi yoksa 805 mi daha iyi arkadaşlar?