Sitede hızım 88 gözüküyor ama yükseltmiyorlar

İdeal olan snr 8 bunu düşürmek kopmalara sebep olabilir. 78 mbit internet 10 kişiye dahi yeter hocam

hocam yeter ama indirme hızım artar sürekli indirme yapıyorum ne kadar hızlı o kadar iyi benim için.

alabildiğim cevap bu

:
Merhaba,
Bize iletmiş olduğunuz hız probleminizi inceledim.İnternet hizmetinizdeki yavaşlık sorunu ile ilgili hat değerlerinizde herhangi bir sorun görüntüleyemedim.78 mbps hız sorunsuz olarak tarafınıza yansımaktadır.Sorun yaşamanız durumunda bilgisayarınızı modeminize kablolu bir şekilde bağlayarak ve bilgisayarınızda çalışan tüm programları kapatarak ve arka plandaki tüm cihazların bağlantılarını keserek İnternet Hız Testi Ölçme & Speed Test — TurkNet adresinden hız testi yapmanızı rica ederim . Hız testini 10-15 dakika aralıklarla en az 3 defa yaparak sonucu iletmenizi rica ederim.Hız testi işlemini sorun yaşadığınız saatlerde yapmanız gerekmektedir.Ek olarak hangi saat aralığında sorun yaşadığınızı ve bu saatler aralığında yaptığınız hız testi sonuçlarını paylaşmanız yeterli olacaktır.Bize ilettiğiniz detayları inceleyerek hattınızda oluşan problemi çözümleyeceğim.
İyi Günler Dilerim.

79 mbps DSLIM kilidi mevcut gibi görünüyor. TurkNet OİMdeki destek kaydınızdaki teknik bilgiler kısmını iletebilirseniz yardımcı olacağız. @celilhan

TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinde paketiniz 75 olarak mı gözüküyor?

evet 75 olarak gözüküyor

bundan mı bahsediyorsunuz hocam

Hayır destek kaydındakini istiyorum.

destek kaydında yok hocam destek kaydı içeriğini attım konuya zaten

Destek kaydında Teknik bilgiler kısmı olması gerek.

Arıza Kaydı Teknik Durum Bilgileri diye bir şey çıkmıyor mu ?

Destek kaydı aç. Hızım yavaş diye. Çıkması gerek.

1 Beğeni

açtım alacagın hız en fazla 75. 100 tanımlarsak kopar vs. dediler

Hızım düşük performans veya siteye ulaşamıyorum diye kayıt açın.
Mesaja da
Arıza kayıt teknik bilgilere bakmak için açtım diyin.
Oradan sana arıza kayıt teknik bilgiler çıkması gerek.

hocam sonuca ulasamıyorum altyapım 80 gösteriyor sorgulamada özgür 100 e gecmek istiyorum dedim kabul edilmedi kopma yaşarsınız vs dediler arayıp. suan 72-73 alabiliyorum speedtest.net de

1 Beğeni

O bilgiyi alamadan yorum yapamam. Hattında paket 75 ise DSLIM kilidi vardır.
DSLIM kilidinin kaldırılmasını istiyorum ve Modemimde SNR ayarı var.
şeklinde mesaj yaz.

açalım hocam o zaman cevabı yazarım.

1 Beğeni

Hızım-Düşük-Performans olarak kayıt aç.
Bu konunun Forum linkinide ilet.

ilettim. bide bilginiz varsa modemde bi ayardan mı artık neden bilmiyorum modemi resetlediğim zaman internetin gelmesi cok uzun sürüyor.