Şirinevler Gediz sokakta ağaç budayan vatandaşlar Gigafiber kabloların zarar verip İnterneti kesti

İstanbul Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mah.
Gediz sokakta ağaç budayan yaşlı amcalar kestikleri dallar kabloların üstüne düşünce hunharca çekip kablolara zarar verip Gigafiber hattının kesilmesine neden oldular. Açıkçası hiç umurlarında olmadan da aynı işlemi yapmaya devam ettiler.
Muhtemelen hattı giden vatandaşlar aramıştır ekipleri ama ben şikayet mahiyetinde yazmak istedim.
Şahısların kim olduğunu bilmiyorum. Muhtemelen ilgili bina sakinleridir. Müdahale edecektim ama kabloların zaten mahvolduğunu görünce müdahale etmedim. Çünkü şahıslar laftan anlayan modeller değildi pek.

2 Beğeni

Selamlar @Pulat, bölgenin açık adresinizi benimle paylaşır mısınız?

Sad Lonely GIF by Pokémon

Mareşal Fevzi çakmak Cad. *************** Bahçelievler / İstanbul.

Şirinevler Meydan lokasyonuna çok yakın. 15 numaralı binanın bahçesi. Göz göre göre zarar verdiler kablolara. Üzüldüm valla biz iş yeri olarak TurkNet Vdsl kullanıyoruz ama fiber kulalanlar da İnternet kesik.

Ekiplerle iletişime geçtim :raised_back_of_hand:

4 Beğeni

Teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

1 Beğeni

Tekrar selamlar, gece çalışması ile problem giderildi. Keyifli kullanımlar :heart_hands:

1 Beğeni

Teşekkür ederiz. İyi çalışmalar. Yarın buluşmada görüşürüz orada olursanız. :slightly_smiling_face:

Oradayım, görüşmek dileğiyle :heart_hands: