Sık kopma yaşıyorum

GigaFiber kullanıyorum. Sorun şu internetim ortalama 10 dakikada bir kesiliyor ama modem ışığı hala yeşil yanıyor. Oyundayken ping artışı yaşamıyorum. Hız testlerimde bir problem yok. Ping testlerinde kopma anında ping fırlaması yaşıyorum normal zamanda gayet stabil. Tracert testleri de aynı şekilde kopma anında %100 packet loss yaşıyorum onun dışında gayet stabil.
Kablo değişimi yapıldı. Değişen bir şey yok.
Modem değişimi yapıldı. Değişen bir şey yok.
IPv6dan IPv4e geçiş yapıldı. Değişen bir şey yok.
Modeme reset atıldı. Değişen bir şey yok.
Modeme uzaktan ayarlar yapıldı. Değişen bir şey yok.
Modeme elle ayarlar yapıldı. Değişen bir şey yok.
Değişmeyen tek şey GPON ve kabloların tamamı onun dışında aklıma gelen bir şey yok.
Sıkıntı ne olabilir?

Kullandiginiz pc veya vb urunler arka plan baglantinizi kontrol edin derim bazi pcler drop yuzunden kitlenmeler yasatiyor ama buyuk ihtimal altyapi kaynakli sorundur fiberde ping sorunu yasamaniz cok garip

Merhaba @oguzhansah, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Sorunun birden fazla sebebi olabilir. Kontrol edilmesinde fayda var. Rica etsem sorununuz ile alakalı bize Online İşlem Merkezimiz üzerinden kayıt açar mısınız? Açacağınız kayıt numarasını bana özel mesaj üzerinden iletirseniz size yardımcı olabilmek için çalışabilirim.