Sebepsiz yere 296 tl para cezasi kesti

Ben TurkNet abonelgimi haziran ayinda iptal ettirdim ve modemi geri gondermeme ragmen bugun benden para cezasi kesti

Selamlar @Ogxz39, forum profilinize müşteri numaranızı tanımlamanızı ve kargo takip numarasını buradan benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

1 Beğeni

Profilime ekledim müşteri numarami aras kargo ile gonderdim takip numarası 306*********

Sizin için 66104863 numaralı kaydı oluşturdum. Bu kayıt üzerinden probleminiz çözüme ulaştırılacak.

Kolay gelsin siz bizi aramışsınız ama acamadık telefonu sonra mesaj atıp iban istemişsiniz ama ben iban numarasını nereden gönderebilirim

1 Beğeni

Selamlar, https://refund.turknet.net.tr/ bağlantısı üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sorun yaşarsanız Borç ve Alacak Sorgulama - TurkNet bağlantısını da deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin iki linkede tıkladım ama alacak gözükmüyor ama benden 296 tl para kesip geri yatırılmadı

Destek kaydınız üzerinden de IBAN numaranızı paylaşabilirsiniz. Sorun yaşarsanız özel mesaj üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kolay gelsin ben destek kaydı üzerinden iletişime geçemiyorum çünkü hesabıma girerken beklenmedik bir sorun oluştu diyor tekrar beni ararsanız mutlu olurum

Merhabalar, tarafınıza arama sağlanması için ilgili birimimize bilgi verdim. Uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olacaklar.

1 Beğeni