SAYE Kampanya Desteğiniz Gerekiyor!

Desteğin için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Discord vs paylaştım bende umarım kısa sürede saye görmek dileğiyle. :slight_smile:

1 Beğeni

İmzalayarak destek oldum, umarım en kısa sürede hayata geçer.

Desteğin için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bu arada imzaladım… :smiley:

1 Beğeni

Desteğin için teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Rica ederim. SAYE ile en az 1 Gbps simetrik paket sunulmasını istiyorum. Tıpkı TurkNet GigaFiber gibi. Çünkü GigaFiber heryerde yok. Az bir kesim anca GigaFiber kullanabiliyor. Alternatif olarak Türk Telekom fiber üzerindende 1 Gbps simetrik hızları uygun fiyata alabilmeliyiz. Artık TurkNet GigaFiber’lilerde 10 Gbps simetriğe geçerek, gelecekte biz 1 Gbps kullananları o şekilde özendirirler. :smiley:

1 Beğeni

SAYE üzerinden 1 gbps bağlantı pek mümkün değil, zira eve kadar fiber değil ama saha dolabına kadar fiber olup sonrasında bakırla hizmet verildiği için VDSL üzerinden SAYE aktif edilmek isteniyor, mesela ben yeni geçtim VAE yapısına ve download gayet iyi fakat upload alabilecek iken saçma sapan politika yüzünden alamıyorum, umarım en kısa zamanda düzelir.

Tamamda Türk Telekom fiberine sahip olanlar ne yapacak? Onlar içinde SAYE gerekir?

SAYE alternatif operatörler istiyor, Türk Telekom değil o yüzden paket fiyatları yüksek olabilir o yüzden tercih edilmeyebilir.

1 Beğeni

Yinede paraya kıyıp, mesela 150 TL’ye 100 Mbps simetrik internet en azından SAYE ile birlikte Türk Telekom FTTH fiber için geçerli olamaz mı?

Şuan zaten neredeyse o kadar port ücreti o kadar istiyor, operatör ne kazanacak? O fiyata mümkün değil vermezler, keşke verse.

Türk Telekom, Upload hızlarını 10 Mbps veriyor FTTH fiberde. Bu doğru mu? 10 Mbps alanları gördüm. Fiber olduğu için, en düşük 10 verebiliyorlar sanırım. İsteselerde 8 olmuyor galiba. Şans işte.

Olabilir, zira Turkcell Superonline’da 10 mbit upload veriyor, hem 100 hem de 200 Download paketlerinde.

1 Beğeni

Bence o :slight_smile: çalışanlara kalmış birşey dostum.

Düşüncen güzel ve herkesin ulaşmak istediği bir değer fakat xDSL altyapılar kaldırmaz, her kullanıcı için ve forum, gruplar arızadan geçinilmez. :smiley:

Doğru değil, bölgesel olarak yapılan bir durum. Zaten olsa bile saçma olur, sonuçta FTTB hat bile 10mb Upload’tan fazlasını alır yani saçma olur.

Kampanya gayet güzel gidiyor, son 115 kişi kaldı hadi bi el atalım arkadaşlar.

Hedef sürekli yükselir, daha fazla ön plana çıkar, yanlış anlaşılmasın yani SAYE’nin gelebilmesinin tek yolu yine BTK ve TT’den geçer.

İlerlemek için adım atmak gerekir, biz ilk adımı böyle atıyoruz umarım dikkate alınarak aksiyon alınır.

Son 95 imzaya ihtiyaç var, son bi gayretle bitirelim.

1 Beğeni