Şakamısınız?

bana alt yapı vs ankastreye başka hat cat 6 kaplo ek yak vs demeyiniz kalbinizi kırarım
ilk 3 ay sorun yok
resimler

üstteki resimler ilk 3 aydan öncesi

bu 2 resim dün ve bu güne ait

dün ttnet ekibi geldi bir tane hat baglancakmış
ben bu durumnlarda genel olarak hemen ttnet ekibinin yanında durur internetimi kontrol eden biriyim daha önce bu tür sorunlar yaşadım çünki
şimdi burda yazılcak şeyler var yazılmıycak şeyler var ( yetkili biri ile görüşmek isterim işin burasını )
ankastre kutusunda bazı müşterilerin isim soy vs yazan kagıtlar var hat kaplolarında eleman ankastre kutusunda bnm isim ve soy ismimi söyledi kim bu dedi bnm buyrun dedim
baktı bana kapattı ankastre kutusunu sorun yok dedi çekti gitti
NEDİR BU YILLARDIR TTNET TURKTELEKOM DİKTATÖRÜN ,den çektigim
bana yetkili biri bi şekilde ulaşsın

ARIZA KAYDI OLUŞTURULDU
söylemek istedigim burda söylenmiycek şeyler var

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgnü olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu sorunun birden fazla sebebi olabilir. Bunu detaylıca kontrol edip, ettirip size o şekilde daha net bir bilgi verebiliriz. Bana müşteri numaranızı ve sorun hakkında açmış olduğunuz destek kaydınızın numarasını özel mesaj üzerinden yazarsanız size yardımcı olmaya çalışabilirim. TurkNet çalışanıyım.

Ayrıca forum içerisinde yapmış olduğunuz paylaşımlarınızda biraz daha hassas bir şekilde dikkat ederek saldırıcı söylemlerde bulunmamanızı rica ederim. Eğer bir sorun varsa hata varsa elbette çözülür, çözüm işlemleri için uğraşılır…

1 Beğeni

Destek Numarası 45269751

ABONE NO 2130719
KONU İLE ALAKASI OLMAYAN YETKİLİ KİŞİLER HARİCİ
MUHATABIM DEGİLDİR KİMSEYİ TEHDİT ETTİGİM VS YOK DÜZELTİLİR VEYAHUT DÜZELTİLMEZ

Sizin görüşünüz saygı duyuyorum. O zaman açtığınız konuyu ben kilitliyorum. Direkt özel mesaj üzerinden iletişime geçelim. Teşekkürler.

1 Beğeni