Saha Dolabı Değişti

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce evimin önüne yeni bir tip 7 saha dolabı yerleştirdi Türk Telekom dün içini yaptılar,bugün ise saat 2 civarında dsl sinyalim düştü.Bağlı olduğum saha dolabını kontrol etmeye gittim bakım mi var vs. diye bağlı olduğum saha dolabını tip7 saha dolabı ile değiştirmiş olduklarını gördüm.Sayaç falan takılı değildi. Şimdi iki sorum var birincisi internetim ne zaman gelebilir. İkincisi ise evimin tam önündeki saha dolabı aktif olunca hattım o dolaba bağlanır mı?

1 Beğeni

Genellikle kısa süre içerisinde erişim kabini aktif edilip internet hizmeti aktif hale getirilmektedir, kesin bilgi almak için bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz saha dolabı değiştirildi ise yüksek ihtimal o saha dolabına hattınız bağlanacaktır ancak yukarıda yer alan mesajımda belirttiğim gibi Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçmeniz durumunda bu sorularınız için net yanıt alabilirsiniz.

2 Beğeni

Teşekkür ederim bilgilendirme için Baran Bey.

1 Beğeni

Rica ederim, iyi akşamlar dilerim :hugs:

3 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.