Sabit Fiyat Kampanyası Sonrası

Hayırlı Günler arkadaşlar. Bugün TurkNet 10 ay sabit fiyat kampanyasısının sonuna gelmiş bulunuyorum. Bu süreçte TurkNet’ten memnundum. Fiyatlar bu kadar artmış olmasa 12 ay sabit fiyat kampanyasına da başvuru yapacaktım. Maalesef fiyatlar bana fazla geldi. Bu süreçte farklı internet servis sağlayıcı’ler araştırıyorum. Sorum şu ki sabit fiyat kampanyası bittikten sonra aylık ücretlendirmem ne kadar olacak? Ve herhangi bir başvuru vb. yapmama gerek var mı? [Özgür iletişim 75 paketini kullanıyorum]

Selamlar @fb1907, bilgisayar ve web tarayıcınız üzerinden (mobilde görünmez) Online İşlemler - TurkNet adresini ziyaret ederek yeni bir kampanyaya katılım sağlayıp sağlayamayacağınızı görüntüleyebilirsiniz. Ek hizmetler hariç veya indirimler hariç, internet hizmetimizin şu anki tutarı 299,90 TL’dir.

1 Beğeni

Konusu açılmışken, ben 10 aylık peşin ödeme kampanyam devam ederken (2 aralıkta bitiyor) 12 aylık peşin ödeme kampanyasina katıldım. Bu yeni dönem 2 aralıktan sonra mı başlayacak?

Selamlar @SearchX, mevcut kampanyanızın bitişi sonrasındaki ilk fatura döneminde aktif olacak.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.