Sabit 120-110 ms

merhaba son 4 gündür oyunlarda 120 ms alıyorum bazı maçlarda 50 -60 ms oluyor ama bazılardında 120 ms oluyor mobil uygulamadan destek açamadım burdan yazmak istedim yardımcı olurmusnuz ?

Bendede aynı sorun var 4 gündür. Oynadığım oyunlar yurtdışı serverlar degil mi avrupa lokasyonlu serverlar.

@alperenatici @moderators yardımcı olurmusunuz lütfen 4 gündür sorunum devam ediyor ulaşım hattınızda yok herhangi bi yerden arayamıyorumda kaldım böyle en son buraya yazamakta buldum çareyi

evet kral csgo oynuyorum gerek türk serverları olsun tr serverlarında adamlar 5-10 ms alıyor ben 60-70 ms alıyorum awprupa serverlarındada millet 4-50-60 ms alırken ben 110-120-130 ms alıyorum 4 gündür talepte açamıyorum mobil uygulamadan arıza sorgula butonundan ileri gidemiyorum

Selamlar @emre5552, destek kaydı oluştururken aldığınız hatanın ekran görüntüsünü buradan benimle paylaşır mısınız? Ek olarak 0 850 288 80 80 üzerinden de tuşlayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Ping sorunun detaylı incelenebilmesi için tracert testi yapmanız gerekiyor. CS:GO sunucusuna tracert testi yaparak buradan paylaşırsanız yorumlayabiliriz.