Router tavsiyesi Hk

Merhaba, Türknetin verdiği vmg3625-t50b modemi hiç hoşuma gitmedi. Uzun zamandır keenetic kullanıcısıyım. Keenetic gigabit destekli cihazlarının fiyatları çok fazla olduğundan alternatif bakıyorum. Bu cihazı aradan çıkararak wifi 6 destekli ve gerektiğinde 1 tane daha alıp mesh çalıştıracağım bir ürün bakıyorum.

Hocam sadece bilgilendirme aradan cikartim derken sakın cihazı satmaya yada bı başkasına vermeyi düşünme Çünkü ; senin bilgilerin kayıtlı ve herhangi bir arızada sana abonelikde verilen Zyxel t50b ürününün testlerini istiyorlar ona göre bilgilendirim dedim

Yok hocam çıkarıp bir köşeye koyacağım. teşekkür ederim

bütçe?

Merhaba,. TP link Deco modellerine baka bilirsiniz.
Wifi 6 cihazlar daha da pahalıdır.
Aynı markalar mesh sistemi kuruluyor. Hepsi ayrı markalar içinde ne yazık ki mesh sistemi kurulmuyor.

AC : WiFi 5
AX : WİFİ 6

Açıkçası fiyat / performans olarak bir yapı kurayım, ileride gerekirse cihazları ayrı ayrı değerlendireyim derseniz Xiaomi burada çok güzel bir çözüm sunuyor;

ax1800

AX1800 cihazı wifi6 destekli, donanım olarakta gayet iyi. 4 çekirdek işlemci, 256mb ram, 4 port gigabit ethernet, mesh desteği vs. Cihaz HB sitesinde 500tl, 2 tane alırsanız 4 adet anten ile Deco’ya harika bir alternatif olabilir.

1 Beğeni

max 1500 tl verebilirim. Xiaomi mi router ax1800 iki tane alıp kullanmayı düşünüyorum.

Tenda RX3 öneririm. Kendim kullanmaktayım.

Keeneticgüçlü metin
şuanda vazgeçilmez wifi 6 teknolojisini yakında duyuracak

1 Beğeni