Reset sonrası internet yok

Zyxel VMG3625-T50B modemimi resetledikten sonra arayüzde kullanıcı adımı şifremi girdikten sonra hata verip yanlış girdiniz veya kitlendi diyor.

Resetledikten sonra cihaz arkasındaki arayüz şifresini kullanarak mı giriş sağlıyorsunuz?

Birdaha fabrika ayarlarına döndürün modemin altındaki etikette yazar admin şifresi rastgele şifre girmeyin

Merhaba modeminize yazılım yüklediniz mi yakın zamanda.

2 Beğeni

dostum zaten doğru giriyoruz böyle oluyor 2 kere resetledim hala aynı

evet aynı dediğin gibi yapıyoruz

1 Beğeni

ip v6 olan sürücüyü kurmuştum sonra fabrika ayarlarına almıştım ama resetlesemde hala aynı hata

Hangi yazılım dı onu yüklemeye kalkışmasınlar bir daha bilgilendirelim. Yetkili servise göndermen gerekiyor başka yolu yok diye biliyorum.

Kullanıcı adı parola otomatik alıyor oda yanlış oluyor onu manuel düzelt VDSL ayarlarından

Merhaba,
Modem arkasındaki Login Password yazan kısmı büyük küçük harfe dikkat ederek denediyseniz onun dışında resetlenmemiş olabilir arayüzün şifresini daha önce değiştirdiyseniz o şifreyide denemenizi öneririm bunlar sonuç vermedi ise aşağıdaki adımları uygulayın.

Cihazın arkasında bulunan reset butonuna 30 saniye basılı tutmanız gerekmektedir. 30 saniye sonra bu tuşu bırakarak cihazı fabrika ayarlarına döndürmüş olursunuz. Bazı modellerimzde bu işlem için kalem kürdan gibi bir cisim kullanmanız gerekebilir.