Randevu Tarihinde Saha Ekipleri Gelmedi

Bana saha ekiplerinin 08.07.2022 tarihinde evime gelerek internet bağlama ve sözleşme işlemlerinin yapılacağı söylendi, bende bu gün işten izin alarak tüm gün evde beklememe rağmen herhangi bir şekilde ekip gelmedi, en kısa zamanda bu soruna bir çözüm bulmanızı rica ediyorum.

1 Beğeni

Yoğunluk olduğunda ekipler yetişemiyor. Bir sonraki günde işlemleriniz büyük ihtimalle yapılır.

Bayram gününde de saha ekipleri çalışıcakmı ?
Halihazırda verilen randevu tarihini zaten geciktirdiler, umarım erkenden gelip işi hallederler de bayram gününde de evde kalmak zorunda olmayız.

İletişim sektöründe nöbetçi ekipler var, ama aktivasyon işlemlerinde çalışıyorlar mı net bir bilgim yok maalesef. @alperenatici bey müsait olduğunda size cevap verecektir.

Merhabalar, olağandışı bir durum olmadıkça ekipler randevulara uyum sağlıyor. Probleminiz devam ediyor ise destek kayıt numaranızı benimle paylaşabilirsiniz :raising_hand_man:

Problemim hala devam ediyor bayram bitti, bugün tekrar aradım bana, saha ekipleri sizi arayacak dendi ama hala bi dönüş yok.
Destek numaram : 53907095

Konuyu ilgili birime aktardım. En kısa sürede gereken işlem sağlanacak :raising_hand_man: